Як зробити грим клоуна.

Вирішивши організувати запам'ятовується дитяче свято, дорослі часто запрошують клоуна , щоб він повеселив хлопців, залишивши яскраві, радісні спогади. Однак за допомогою нескладного гриму ви самі можете перетворитися на кілька годин в цього чудового персонажа.
Вам знадобиться
  • - професійний грим;
  • - косметика;
  • - пензлики різних розмірів.
Інструкція
1
Придивіться до зображень клоунів. Всі вони абсолютно різні. Грим клоуна , як і особа людини, відображає його характер, внутрішній світ. Клоун може бути сумним, сумним або, навпаки, веселим та запальним. Але спільним для всіх клоунів залишається наявність великої круглого носа і широко окресленого рота.
2
Заколіть волосся, щоб не забруднити їх фарбою. За допомогою професійного гриму білого кольору вибілити все обличчя або просто виділіть рот і очі. Для цього зафарбуйте всю верхню повіку, включаючи брови, до чола. Щоб намалювати великий рот, використовуйте області щік і підборіддя.
3
Обведіть рот червоним кольором. Прорисуйте свою нижню губу, зображуючи посмішку між майбутніми губами клоуна . Якщо ви вирішили нанести грим сумного клоуна , то, відповідно, куточки губ слід опустити, демонструючи смуток.
4
Окресліть очі фарбою чорного кольору. За допомогою тонкої кисті підмалюйте вії. Зобразіть здивовані дугоподібні брови. Вони повинні розташовуватися на лобі, вище природної лінії брів.
5
Зробіть ніс. Його можна намалювати червоною фарбою у вигляді кружечка, а можна використовувати класичний поролоновий або пластиковий клоунський ніс будь-якого кольору і розміру.
6
При бажанні намалюйте рум'яні щоки, використовуючи грим будь-якого кольору.
7
Щоб зробити образ більш повним, надіньте підходящий перуку з кучерявим яскравими волоссям. Можна використовувати різні капелюхи і банти.
8
Не бійтеся експериментувати з кольором. Ваш грим повинен повністю відповідати характеру клоуна , якого ви хочете зобразити. До того ж, втіливши свої фантазії і граючи з кольором, ви створите яскравий, неповторний образ.
Зверніть увагу
Сучасна декоративна косметика рясніє різними яскравими кольорами та відтінками. Можна скористатися їй для створення образу. При цьому помаду і олівці для очей (брів) не обов'язково використовувати тільки за прямим призначенням.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати тільки спеціальний театральний грим. Можна малювати і гуашшю, але вона стягує і сушить шкіру, залишаючи на обличчі неприємне відчуття. До того ж, її складно потім відмити.