Як зшити лижний костюм.

Лижний костюм повинен виконувати два завдання: захищати вас від холоду і не допускати намокання. Щоб пошити брюки і куртку, що відповідають цим вимогам, потрібно правильно вибрати тканину.
Інструкція
1
Для верхньої частини і куртки, і брюк підберіть мембранну тканину. Вона захищає від замерзання, не пропускаючи вітер і вологу, але в той же час дозволяє волозі випаровуватися з шкіри. Захистити вас від намокання покликані також матеріали зі спеціальним просоченням. Однак вони ускладнюють «дихання» шкіри і можуть створювати під одягом парниковий ефект.
2
Для теплоти костюм потрібно доповнити деталями з флісу. Його можна використовувати як підкладку до основного костюм у або окремо. Другий варіант кращий, тому що так буде простіше прати і сушити одяг.
3
В інтернеті або журналах про моду виберіть викрійку спортивних брюк та куртки з капюшоном. Перенесіть одні й ті ж креслення і на фліс, і на мембрану, і на тонку підкладкову тканину для верхньої куртки. Розкроїте костюм .
4
Дотримуйтесь послідовність складання одягу. Спочатку змітайте і стачайте виточки і плечові зрізи куртки, обробіть пройми. Підшийте і отутюжьте низ. Вшитої застібку-блискавку, обробіть і прітачать комір.
5
Сшейте і вметайте рукава. В манжети вставте широку гумку, щоб уберегтися від холодного вітру. До верхньої куртці по проймі і плечовим швам приєднаєте підкладку, після цього підшийте її потайним швом по низу, боковим сторонам і горловині.
6
Стачайте капюшон, разутюжьте його шви. Прітачать його до горловини. Флисовую частина костюм а можна залишити без капюшона.
7
На брюках в першу чергу обробіть виточки, після цього - бокові шви. Стачайте крокові зрізи, подверніте і прострочіть нижню частину. Тут також можна вшити широку гумку, інакше під брюки може потрапити сніг.
8
Пристосуйте костюм під ваш стиль їзди на лижах. Якщо ви любите спускатися з крутих гір на великій швидкості, передбачте в викрійці капюшона кулиску для шнурка по периметру його вирізу. Зав'язані шнурки утримають капюшон під атакою дме в обличчя вітру. На поверхню куртки нашейте побільше кишень з надійними замками. Щоб водонепроникна і тепла частини костюм а щільніше прилягали один до одного, забезпечите їх застібками-липучками - в будь-який момент ви можете роз'єднати верх і подклад, щоб випрати або висушити.