Як зшити хутряний капюшон.

Капюшони на верхньому одязі часто постачають гудзиками, щоб їх можна було знімати в разі непотрібності. Якщо ваше пальто або шуба не оснащена таким зручним доповненням, зшийте хутряний капюшон своїми руками. Його можна носити як самостійний головою убір або пристібати до коміра.
Інструкція
1
Зніміть мірки і побудуйте викрійку капюшона. До висоті від плеча до верхівки додайте 10-15 см, потім дізнайтеся глибину вироби, тобто відстань від його переднього зрізу до потилиці. Побудуйте креслення у вигляді прямокутника або закруглите верхній кут капюшона. На рівні коміра приєднаєте до креслення дві прямокутні деталі, висота яких дорівнює відстані від підборіддя до ключиць. Довжина цих елементів залежить від того, чи хочете ви з їх допомогою просто застебнути капюшон або зробити запах.
2
Підберіть матеріал. Для підкладки візьміть м'яку і теплу тканину, наприклад, фліс. Верхню частину викроюйте з двох шматочків хутра. Покладіть кожен з них так, щоб ворс був направлений вниз. Обведіть викрійку дрібному. Виріжте фліс ножицями, а хутро - лезом. Для зручності лезо можна вставити в ластик.
3
Сшейте підкладку по задньому зрізу, тобто від лоба у напрямку до потилиці. Так само поступите з лицьовою стороною вироби. Попередньо змітайте хутряні частини, голкою виправивши ворсинки з-під ниток. Для акуратності шва можна попередньо підрізати хутро на пріпуськах. Потім прокладете строчку за допомогою спеціального скорняжного оверлока або вручну.
4
Якщо підйом лапки на звичайній швейній машинці дозволяє, спробуйте прострочити капюшон на ній, використовуючи голку 14/90 або 16/100. Однак це може позначитися на якості та довговічності вироби. На відміну від оверлока, в машинках використовуються занадто товсті для хутра голки. З часом отвори в шкурі розтягнуться, і річ почне розпорюють по шву. З цієї ж причини постарайтеся підібрати максимально тонку голку, якщо збираєте капюшон вручну. Попередньо зміцнити шов можна за допомогою текстильної самоклеющейся стрічки.
5
Прикладіть обидві деталі капюшона обличчям один до одного. З'єднайте їх по передньому зрізу і прошийте внизу, залишивши невеликий отвір для вивертання. Його закрийте вручну потайним стібком.
6
«Комір» постачите великій дерев'яній ґудзиком в колір на одній стороні і петлею на інший.