Як знизити тиск у дитини. Як знизити тиск швидко у дитини.

Був час, коли гіпертонія вважалася захворюванням, характерним для людей похилого віку. Однак на сьогоднішній день стало відомо, що і діти страждають від цієї недуги.
Інструкція
1
Покладіть дитини на ліжко, обличчям на подушку. Хай трохи вигне шию. Візьміть 2 кубики льоду і прикладіть їх (з двох сторін) до найбільш випирає хребця. Тримайте лід до тих пір, поки не розтане. Потім нанесіть на охолоджений ділянку шкіри будь-яке масло і швидко, але ретельно розітріть. Цим способом можна знижувати тиск не частіше, ніж один раз на три дні.
2
Готуйте малюкові салат зі свіжого буряка, часнику та кропу. Заправляйте салат нерафінованою соняшниковою олією. Замість буряка можна використовувати бурякові листя (в них міститься в 2 рази більше вітаміну С і в 1,5 рази більше фолієвої кислоти). Нехай їсть його 1 раз на день протягом 6 місяців.
3
Візьміть 1 стакан ягід горобини. Ретельно промийте їх, потім розімніть. Долийте літр води і поставте на вогонь. Дайте суміші покипіти 5 хвилин. Після цього процідіть відвар. У отриманої рідини розчиніть 2 столові ложки меду і поставте в холодне місце на 4-5 днів. Давайте зілля дитині 2 рази на день по 0,5 склянки.
Зверніть увагу
Рівень артеріального тиску у дитини залежить від багатьох факторів: фізичної активності, емоційного стану, настрою, супутніх захворювань і т. Д. Найчастіше дитина не відчуває ніяких симптомів, але можливі і скарги на головний біль, запаморочення, а також кровотеча з носа. З цієї причини важливо щорічно контролювати артеріальний тиск малюка, починаючи з трирічного віку. Необхідно підтримувати правильний тиск. Стійкий збій цілком може перерости в серйозне захворювання.
Корисна порада
Загальні рекомендації з лікування гіпертонії: - обмежити споживання солі і жирів, - вживати більше рослинної і молочної їжі (особливо сиру), - з'їдати по 3-5 ягід калини без цукру 2-3 рази на день, - прикладати до п'ят тканину, попередньо змочену в яблучному оцті.