Як зробити кашпо для квітів своїми руками.

Кашпо не тільки дозволяє розвантажити простір за рахунок підвішування горщиків з квітами на вікно або на стіну, але і прикрашає інтер'єр. Гарне й оригінальне кашпо можна зробити своїми руками з того, що знайдеться в господарстві.
Вам знадобиться
  • - осколки порцелянової або керамічного посуду;
  • - клей для фарфору;
  • - квітковий горщик;
  • - затирка для кахельної плитки;
  • - шпатель;
  • - волога губка;
  • - будь-яка міцна мотузка або шнур;
  • - невелике металеве кільце;
  • - пластикова пляшка.
Інструкція
1
Для кашпо-мозаїки до звичайного квітковому горщику приклейте невеликі шматки фарфоровому або керамічного посуду і залиште заготовку до повного висихання. Приготуйте затірку по інструкції на упаковці і шпателем нанесіть її в зазори між приклеєними на горщик елементами. Розрівняйте затірку і залиште її сохнути.
2
вологою губкою протріть горщик, прибираючи надлишки затірки. Губку періодично змочуйте. Залиште кашпо висихати. Через добу в виріб можна висаджувати ваше улюблене рослина.
3
Для плетеного кашпо відріжте від мотузки приблизно 90 см (для горщика середнього розміру). Цей відрізок розріжте ще на 6 рівних частин. Один з відрізків простягніть через металеве кільце, вирівняйте кінці і зав'яжіть вузол на відстані 3 см від кільця. Простягніть всі відрізки мотузки через кільце описаним способом.
4
Тепер визначте, на якій відстані від вузликів буде розташовуватися горщик. Зауважте на цій мітці ще один вузол на кожному відрізку мотузки. Намагайтеся робити «нижні» вузли на однаковій відстані.
5
Розділіть нитки на парні (їх посуньте вправо від кільця) і непарні (вліво від кільця). Кожну нитку поділіть подумки на кілька рівнів і зав'яжіть вузлики, що визначають ці рівні. Тепер, починаючи з нижнього рівня, переплетіть нитки кожного виділеного вузлами відрізка з сусідніми. Якщо не виходить робити вузлики, використовуйте затискачі або іншу мотузку, щоб закріпити плетіння. Таким чином потрібно з'єднати нитки кожного відрізка з сусідніми.
6
Помістіть порожній горщик в кашпо і визначте, де конкретно, на якому рівні буде знаходитися його дно. Вийміть горщик і зав'яжіть всі вільні кінці ниток в один вузол на рівні дна горщика. Якщо планується висадити невелика рослина, яке буде витягатися вгору, вузол не затягуйте, а залиште його досить вільним. Ще раз поставте горщик в кашпо і перевірте, чи не потрібно підправити якісь з вузлів. Після цього кашпо можна використовувати.
7
Найпростіше кашпо зробіть з пластикової пляшки потрібного розміру. Відріжте нижню частину пляшки під висоту горщика, виконайте отвори для мотузки, вставте мотузки і зав'яжіть кінці. Кашпо за 5 хвилин готово!
Корисна порада
В плетеному кашпо можна додатково підсилити вузли красивими намистинами.