Як викласти пісні. Як викласти відразу багато пісень в контакті.

Будь-якому музиканту, від композитора до виконавця, важливе визнання. Спочатку визнання членів сім'ї, потім друзів, а потім приходить думка: що про мою музику думають або можуть думати сторонні люди? Композиторам думку широкої громадськості особливо важливо, тому що в таємниці будь пописувач мріє зробити захоплення джерелом доходу. Деякі російськомовні сайти дозволяють заявити про себе.
Вам знадобиться
  • Ведучий російськомовний сайт в області музичної індустрії - realmusic.ru. Зареєструйтесь на ньому і створіть сторінку виконавця. Заповніть інформацію про стиль і проект, щоб потенційним слухачам було простіше знайти вас. На сторінці управління музичним колективом натисніть пункт «Завантажити музику» і виберіть на комп'ютері треки на свій розсуд.
Інструкція
1
Серед композиторів електронної музики популярний promoDj.ru. Точно так же зареєструйтесь, вкажіть про себе інформацію як про виконавця, вкажіть стиль музики. Завантажте аудиотреки.
2
На сайтах є обмеження за обсягом і форматом файлів, не завантажуйте занадто великі трекі.Не сподівайтеся відразу отримати прибуток від користувачів, прослуховуючих ваші треки на цих сайтах. Дуже можливо, що вам доведеться ще вкладатися в рекламу музики на цих сайтах. Ефективніше не чекати винагороди, а використовувати ресурси як рекламу своїх виступів і дисків.
Зверніть увагу
На сайтах є обмеження за обсягом і форматом файлів, не завантажуйте занадто великі трекі.Не сподівайтеся відразу отримати прибуток від користувачів, прослуховуючих ваші треки на цих сайтах. Дуже можливо, що вам доведеться ще вкладатися в рекламу музики на цих сайтах. Ефективніше не чекати винагороди, а використовувати ресурси як рекламу своїх виступів і дісков.Будьте готові до того, що назва вашого колективу вже придумано і зареєстровано іншими музикантами. Якщо ви не розкручені під старим іменем, придумайте помітне нове.