Чому сніжинки різні.

Сніжинки - це кристали льоду, які падають з неба і мають правильну шестикутну форму, проте в той же час кожна сніжинка унікальна за своєю красою.
Причина освіти різних форм сніжинок та їх унікальності, є не тільки цікавим феноменом, а й предметом серйозного вивчення для вчених. Ще Кеплер написав з цього приводу цілий трактат. Було це ще на початку XVII століття, і з тих пір вивчення сніжинок перетворилося на цілу науку. Ну а для дітей і романтичних натур сніжинка залишається чарівним атрибутом Нового Года.Между тим, сніжинка - це фізичне явище, яке виражається в формуванні крихітних кристаликів льоду. Сніжинки падають з неба, як і краплі дощу, відмінність лише в температурі, якій піддається облако.Облако складається з крапель води, водяної пари і домішок, наприклад, частинок пилу. При зниженні температури частинки води кристалізуються, а навколо них утворюються частинки пилу в шестикутної формі. Ця форма називається гексагональної структурної гратами, відомої в хімії під визначенням «Лід IH» .Таким чином, кожна сніжинка на початку утворення являє собою ідеальний шестикутний кристалик льоду. Потім, у міру зростання, на кутах починають з'являтися різні відгалуження. Крім того, під час росту сніжинка продовжує літати всередині хмари, тобто кожна сніжинка піддається безлічі різних впливів, залежних від траєкторії її польоту, перепадів температури і вологості в різних частинах облака.Чем менше сніжинка, тим більше вона схожа на інших, але такі сніжинки тануть перш, ніж долітають до землі. Великі ж сніжинки завжди різні, а падаючи на землю або людську долоню, швидко тануть, даючи лише скороминущу можливість розглянути свою красу. Сніжинки мають близько сотні різних ознак, які, з'єднуючись в різній пропорції, створюють близько 10 ^ 158 комбінацій її кінцевого образа.Інтерес до дослідження сніжинок має під собою не тільки прагнення задовольнити проста цікавість. Ця наука дозволяє вченим вивчати кліматичні умови місць, де сніжинка сформувалася і де побувала. А штучно вирощуючи сніжинки в лабораторії, вони досліджують фізичну природу крижаних кристалів.
Сніжинки, виконані самостійно, рідко бувають однаковими, просто справа в тому, що навіть у майстра, який з точністю до міліметра вираховує відстань на папері, не виходить вирізати сніжинки схожими на попередні.

Тому немає нічого дивно в тому, що серед несправжніх, як і серед справжніх сніжинок важко знайти однакові. Але в тому, що сніжинки різні, є своя краса, тому що всі вони виходять унікальними, несхожими на другіе.Для того щоб вирізати сніжинки, вам потрібно папір. Це може бути абсолютно будь-який папір, головне, щоб вона була досить тонкою, тобто, щоб ви мали можливість скласти її в 16 разів. Так само вам будуть потрібні ножиці. І, звичайно ж, знадобиться ваша фантазія.На насправді немає такого поняття, як сніжинка виконана правильно або сніжинка виконана неправильно. Головне в цій справі, щоб сніжинка подобалася вам, а вже як ви її зробили, особливого значення не іграет.Да, існують різноманітні сніжинки з шістьма і вісьма променями, але навіть якщо візьмете певний візерунок, то ви не отримаєте те, що отримав автор цього візерунка, тому що, я повторюся, немає в світі унікальних сніжинок, всі вони разние.Еслі все ж говорити про візерунках, то почати варто з самого простого візерунка. Для початку вам потрібно вирізати з паперу квадрат, його розміри залежать тільки від вас, головна умова, щоб це був квадрат. Отже, ви для початку складаєте лист паперу по діагоналі, потім вам потрібно повернути прямим кутом нагору, потім ви знову складаєте його навпіл, потім ви повторюєте цю процедуру кілька разів. Після цього ви з отриманого трикутника вирізаєте будь-які фігури по вашому розсуду. Потім розвертаєте і любуетесь.Попробуйте для себе повторити дану процедуру з іншим листком паперу і порівняйте отриманий результат. Вони будуть схожі, можливо, вам навіть здасться, що абсолютно, але все ж вони будуть разнимі.Іспользуя різноманітні сніжинки, можна зібрати непогану гірлянду, яка буде красиво доповнювати оздоблення вашої квартири або дома.Ізготавлівая сніжинки, не потрібно прагнути до ідеалу, якого всі одно немає. Пам'ятайте, що новий рік це казка і значить будь-яка, навіть сама казкова сніжинка буде красивою. До того ж якщо ви підключите до цього заняття близьких і рідних вам людей, то виготовлення сніжинок відбуватиметься набагато веселіше, ніж якщо б ви робили їх одні. Так що пробуйте і винаходьте свої візерунки для сніжинок.