Як вибрати зимову теплу куртку.

Самий універсальний і популярний у сучасних людей вид зимового одягу - це куртки. Завдяки їх легкості, якісності і надійності, зимовим курток віддають свою перевагу і діти, і дорослі, і спортсмени, і ділові люди. Щоб зимові морози не змогли перешкодити звичного для вас способу життя, виберіть для себе найкращу зимову теплу куртку з величезного розмаїття моделей, представлених на сучасному ринку верхнього одягу.
Інструкція
1
Головний критерій вибору по-справжньому теплою зимового верхнього одягу - це її виготовлювач. Найкращими зимовими куртками вважаються вироби виробництва Канади, що володіють крім чудової якості, неймовірно високими цінами. Щоб не розчарувати в своїй покупці вже після першого сезону шкарпетки, купуйте зимові куртки хай не канадського, але все ж фірмового виробництва.
2
Вибираючи для себе або своїх близьких зимову куртку , зверніть увагу на манжети і низ виробу. Дуже важливо, щоб в них була вставлена стягуюча гумка, яка не пропустить в рукава і під куртку навіть самий холодний зимовий повітря і сильний вітер.
3
Подивіться на те, якими нитками зшито вподобане вам виріб. Низькоякісні нитки можуть порватися при першій же його пранні. Запам'ятайте, що будь-яка зимова куртка не повинна мати жодного наскрізного шва. Всі стібки повинні бути вітронепроникна.
4
Ніколи не купуйте таку зимову куртку , яка сіла на вас впритул, навіть якщо ця річ вам дуже сильно сподобалася. Не забувайте про те, що в мороз під куртку ви надягнете товстий светр або піджак. Так що робіть невелику надбавку в розмірі при виборі зимової куртки, необхідну для одягу і свободи ваших рухів. Надівши вподобану вам куртку , підніміть руки, зробіть пару нахилів вперед, назад, вліво і вправо, присядьте. Ніщо не повинно обмежувати ваших рухів. Запам'ятайте, що в обраній зимовій куртці вам потрібно буде жити, а не тільки смирно стояти.
5
Вибираючи теплу зимову куртку , приділіть особливу увагу встановленою на ній фурнітурі. На фірмових виробах вона, як правило, обнесена тасьмою або обшита тканиною. Це дозволяє без особливих зусиль застібати і розстібати куртку навіть у найлютіші морози, не знімаючи з рук рукавички або рукавиці. Перевірте справність усіх блискавок, кнопок, застібок, присутніх на сподобалася вам моделі.
6
Вибираючи зимову куртку , не зациклюйтеся на стандартах і канонах моди, не бійтеся проявляти індивідуальність. Відштовхуйтеся лише від своїх відчуттів, адже в зимовій куртці вам, насамперед, має бути зручно.
Вибір куртки ні для кого не становить особливих труднощів, адже в магазинах представлений величезний асортимент різних моделей, фасонів і кольорів. Але при всьому цьому різноманітті важливо вибрати не лише гарну і зручну, але і теплу куртку, яка захистить вас від зимової холоднечі. Які ж вимоги необхідний пред'являти цієї верхньому одязі?
Інструкція
1
При виборі куртки в першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого вона пошита. Звичайно ж, самими морозостійкими є вироби з хутра. При цьому треба враховувати, що різні види хутра володіють різними властивостями. Так, наприклад, самими шкарпетками і теплими вважаються вироби з бобра і овчини. З хутра пальма першості, безперечно, належить нірці, оскільки вона поєднує в собі і красу, і тепло.
2
Також досить теплими вважаються куртки зі шкіри, особливо якщо у них є хутряна подстежка. Кращий матеріал для шкіряних курток - овеча або теляча шкіра.
3
Але все ж найпопулярнішими залишаються куртки-пуховики. Їх переваги можна перераховувати без кінця - зручність, легкість, тепло, краса. З натуральних наповнювачів найтеплішим вважається пух гагар. Але при цьому пуховики з наповнювачем з синтетичних матеріалів нітрохи не поступаються виробам з пуху, а навіть мають ряд переваг - вони протиалергенний і легко стираються.
4
При покупці куртки особливу увагу слід звернути на її деталі. Так манжети на куртці повинні бути на стягивающей гумці. Саме гумка не дасть холодному повітрю проникнути всередину.
5
Крім цього, підкладка повинна бути з натурального матеріалу. Врахуйте, що чим якісніше зшита куртка, тим дорожча використовується підкладка.
6
Постарайтеся вибрати куртку, яка не буде сильно обтягувати вас. Такий одяг буде обмежувати ваші рухи, і замерзнути в ній можна буде дуже швидко. Тому не забувайте залишити надбавку на светр, водолазку або інший одяг.
7
Уважно огляньте фурнітуру куртки: блискавки, клепки, гудзики. Важливо, щоб фурнітура була обшита тканиною, що не дозволить вам пошкодити руки об холодний метал.
8
Обов'язково ознайомтеся з інформацією на ярличку. Саме з неї можна дізнатися, чи приймалися до уваги при конструюванні зростання, об'єм грудей і об'єм стегон. Завдяки цій інформації ви зможете вибрати модель, ідеально сидить саме на вашій фігурі.