Як створити свій інтернет-магазин безкоштовно. Як і що потрібно для того щоб завести свій інтернет магазин.

В даний час інтернет-магазин - це невід'ємна частина успішного бізнесу. Поряд з платними варіантами, існує декілька способів відкрити інтернет-магазин безкоштовно.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в системі створення інтернет-магазинів. Наприклад, хороші веб-сервіси для створення безкоштовних інтернет-магазинів: Shopify, InSales, WebAsyst Shop-Script. Реєстрація дуже проста, вам потрібно заповнити всього кілька пропонованих полів. Крім цього, можна відкрити інтернет-магазин в соціальних мережах: в «Моєму Світі», «ВКонтакте» і на Facebook. На сьогоднішній день вони створюють величезні можливості для просування бренду, торгівлі і маркетингу.
2
Виберіть дизайн магазина за допомогою списку безкоштовних шаблонів. Пам'ятайте, що ви в будь-який момент можете замінити безкоштовний шаблон індивідуальним дизайном. Якщо ви захочете це зробити відразу, то вам потрібно вибрати платний варіант при відкритті магазину.
3
Створіть в системі тільки один обліковий запісь.Создайте не більше десяти записів в системі управління взаємовідносинами з покупцями (CRM).
4
Крім виконання цих умов вам потрібно завести різні форми комунікаторів (пошта, ICQ) для зв'язку і підтримки клієнтів.
5
Орендувати офіс-склад, тобто місце, де ви будете складувати товар, і звідки в режимі «самовивозу» можна буде віддавати клієнтам замовлений товар.Также потрібно найняти персонал, який здійснюватиме всю роботу. Це адміністратор, кур'єр, водій, комірник, мастер.Очень важливо продумати різні способи доставки товару клієнтам.
6
Виконавши всі ці прості умови, можна отримати професійний і якісний інтернет-магазин, в який ви можете відразу залучати покупців, продавати товари, послуги і легко керувати роботою даного магазину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pzcbdcytDAs
Корисна порада
Для того, щоб покупець захотів купити товар, потрібно якісно і детально описати його. Потрібна фотографія товару з різних сторін, фото комплектації, упаковки, відео-фільм, технічна характеристика виробу, його вага, габарити. Потрібно вказати виробника товару, торговельну марку категорію товару, і код товару для замовлення. Чим більше інформації про товар, тим більше у вас шансів отримати замовлення.