Як зберігати автомобільні диски.

Багато автовласників в момент сезонної зміни шин, задаються питанням про те, як же зберігати диски , уникнувши їх передчасного старіння і пошкодження. Існують деякі правила.
Інструкція
1
Не економте, переставляючи різні шини (зимові та літні) на один і той же комплект дисків. Справа в тому, що внаслідок цих дій порушується балансування коліс, розтягується бортове кільце і навіть може пошкодитися гума.
2
Зніміть диски (або цілі колеса) і дуже ретельно очистіть їх від бруду за допомогою теплої води з автомобільним засобом, відповідним для вашого типу дисків. Очищаючи литі і хромовані диски , уникайте засобів, що містять у своєму складі аміак або ацетон. Використовуйте тільки м'яку, не дряпають поверхню, губку або ганчірку. Не залишайте на диску сліди й розлучення від миючого засобу. Не допускайте миття для автомобілів дисків струменем води, що знаходиться під високим тиском. Це призведе до пошкодження покриття.
3
Добре витріть диски і дайте повністю висохнути. Потім покрийте кожен АвтоДиск поліролью і водовідштовхувальним складом. Підготовлені таким чином, вони можуть без проблем зберігатися в гаражі навіть при низькій температурі.
4
При бажанні скористайтеся послугами автосервісу (автомайстерні або автомагазину). Вам допоможуть не тільки «перевзути» ваш автомобіль, але і забрати на сезонне зберігання колеса, диски або шини. При цьому ви можете не побоюватися, що ваші диски втратять первісний вид. Зазвичай працівники сервісу дотримуються всі норми і правила зберігання.
Зверніть увагу
Якщо, знімаючи колеса ні зберігання, ви залишаєте шини на дисках, зберігайте їх на дерев'яних піддонах, поклавши горизонтально. Ще один варіант зберігання таких шин - підвішування на стіні.
Корисна порада
Після заміни коліс, особливо якщо ви робите це самостійно, обов'язково їх відбалансують. Це дозволити збільшити термін експлуатації ваших дисків. Так само для того, щоб продовжити життя автодисків, не забувайте регулярно перевіряти тиск в шинах. Зверніть увагу, що реагенти, якими обробляють дороги в зимовий період, наносять шкоду дискам.