Як залишатися невидимим Вконтакті.

В соціальних мережах є як переваги, так і недоліки. Ось наприклад, офісний працівник стверджує, що трудиться над звітом, а через хвилину начальник бачить в « Вконтакте » сторіночку цього працівника зі статусом «В мережі». Або хочеться послухати музику і поговорити з однокласником, а незручний співрозмовник, якому не можна не відповісти, бачить все той же статус. Як же тут не замислитися про те, щоб залишитися невидимим!
Вам знадобиться
  • - знання браузера, встановленого на вашому комп'ютері;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо для роботи з інтернетом ви використовуєте Mozilla Firefox, зайдіть на сайт « Вконтакте » і переконайтеся, що ви не авторизовані на ресурсі (якщо все ж авторизовані - натисніть «Вихід»). Потім введіть в адресний рядок команду "about: config" для того, щоб відкрилося меню налаштувань браузера.
2
У меню, шукайте поле «Фільтр» і введіть в нього команду "network.http.redirection-limit". Що з'явився після введення параметр необхідно запам'ятати, а потім змінити на 0, що означатиме заборону на обробку переадресації.
3
Далі необхідно зайти на сайт «В Контакте» і пройти процедуру авторизації. Під час цього процесу може з'явитися повідомлення про помилку - його потрібно просто проігнорувати. Тепер необхідно зайти на будь-яку сторінку, крім головної сторінки будь-якого користувача (вона закінчується на profile.php або id12345678).
4
Поверніться на вкладку з настройками і змініть значення параметра network.http.redirection-limit на вихідний. Тепер, якщо ви не будете відвідувати головні сторінки користувачів, в тому числі і свою, ви будете невидимі для інших користувачів.
5
Якщо ви віддаєте перевагу Opera, виберіть в меню браузера кнопку «Інструменти», потім «Настройки», «Додатково» і, нарешті, «Мережа». Тут вам необхідно зняти прапорець з позиції «Увімкнути автоматичне перенаправлення». Після цього вам необхідно проробити перші чотири пункти операцій цієї інструкції.
6
Існує й інший спосіб, але і він працює з обмеженнями. Авторизуйтесь на сайті « Вконтакте », перейдіть на будь-яку сторінку, крім головної і почекайте 15-20 хвилин для завершення тайм-ауту з'єднання системи. Після цього ви будете невидимим для користувачів мережі, якщо не будете відвідувати головні сторінки (profile.php або id12345678). Такий спосіб актуальний для браузерів Safari і Chrome.
7
Для браузера Chrome також мається спеціальний додаток під назвою «ВКонтакте Offline», яке, як випливає з назва, дозволяє працювати з соціальною мережею без заходу на її сайт. Такий додаток підійде для тих, хто не бажає втрачати час на очікування або розбиратися з настройками браузера.
8
Оскільки вищеописані способи не завжди задовольняють всім вимогам секретного користувача « Вконтакте », найкраще завантажити і встановити спеціальну програму для роботи з вищезгаданої соціальною мережею. Кращою програмою для таємного користування « Вконтакте » вважається VKLife, головне не забути натиснути кнопку «Не в мережі» на панелі управління. Серед інших програм варто відзначити IceIM, VKSovety, VKGetter.
Зверніть увагу
Згадані програми для роботи з мережею «В Контакте» безкоштовні і не вимагають реєстрації. Якщо від вас вимагають відправити повідомлення на короткий номер або перерахувати гроші на вказаний рахунок, швидше за все, ви зіткнулися з шахраями.