Як позбутися вошей: засоби та застосування. Як позбутися від гнид.

На людині паразитують три види вошей : головні, платтяні та лобкові. Зараження педикульозом можливо лише при безпосередньому контакті з хворою людиною. Для лікування від паразитів використовуються засоби, що діють як на дорослі особини, так і на їх яйця (гниди).
Вам знадобиться
  • - Протівопедікулезние засобу;
  • - гребінець з частими зубами;
  • - поліетиленова плівка;
  • - рушник;
  • - бритва ;
  • - мило;
  • - гаряча вода;
  • - праска.
Інструкція
1
Для боротьби з головними вошами придбайте в аптеці будь-який засіб для боротьби з педикульозом: «Ниттифор», «Перфлон», «Медіфокс», черемічную воду і т.д. Віддавайте перевагу препаратам у вигляді розчинів, т.к. вони легко наносяться і не осідають в дихальних шляхах на відміну від кремів, суспензій і аерозолів. Якщо гребінець з частими зубами до протипедикульозними коштів не додається, купите її окремо.
2
Рясно нанесіть на волосся препарат, оберніть голову поліетиленовою плівкою і накрийте зверху рушником. Через 20-30 хвилин дрібним гребенем вичешіть мертвих дорослих особин і відклеївся від волосся гнид. Розчісуйте волосся невеликими пасмами, по 2-3 рази, від коренів до кінчиків. Процедуру проводите над ванною, щоб після її закінчення комах можна було змити в каналізацію.
3
Вимийте голову звичайним способом. Повторіть нанесення протипедикульозними засоби через 7-10 днів, за цей час з решти яєць вилупляться дорослі особини, які легко втечуть, а нове покоління гнид ще не встигне утворитися.
4
Для позбавлення від лобкових вошей збрийте волосся в області промежини і пахвових западин. Нанесіть на шкіру будь противопаразитарное засіб. Гнид, прикріпивши до брів і вій, акуратно зніміть вручну.
5
Для боротьби з платними вошами регулярно приймайте гігієнічний душ.
6
З першого дня початку лікування від головного і лобкового педикульозу, а також для позбавлення від платтяних вошей виперіть на максимальному температурному режимі одяг, постільна білизна та рушники. Після висихання пропрасуйте їх з двох сторін, приділяючи особливу увагу швах і складкам. Чисті випрасувані речі відкладіть на 7-10 днів. Користуйтеся ними лише після закінчення «карантинного» періоду.
Зверніть увагу
Для лікування від головних вошей не користуйтеся народними методами, суть яких полягає в нанесенні на волосся гасу або оцту. Ви можете не тільки позбутися вошей, але і назавжди розлучитися з волоссям.