Як фарбувати довге волосся.

Довгі волосся у дівчат завжди викликають захоплення в очах інших людей, особливо у протилежної статі. Однак, далеко не всі володарки такої розкоші знають, як потрібно правильно піклуватися про волосся, а тим більше, як їх необхідно фарбувати ...
Інструкція
1
Визначте, яким видом фарбування ви бажаєте скористатися. Існує кілька різних способів проведення даної процедури. Приміром, тонування, колорування, мелірування, фарбування волосся з їх попередніми висвітленням, забарвлення волосся натуральними засобами (хною або басмою). Знебарвлення довгого волосся повністю порушить їх структуру. У свою чергу, при тонуванні відбудеться зміна відтінку волосся, без зміни їх внутрішньої структури. За допомогою мелірування освітлюються пасма, а колорирования забарвлюються пасма в різні відтінки.
2
Проведіть тест на чутливість вашої шкіри по відношенню до фарбувальних засобів для волосся. Для цього просто нанесіть невелику кількість фарби на шкіру (за вухом або на ліктьовому згині). Потім залиште фарбу на 24 години і подивіться, чи не буде у вас на неї алергічної реакції.
3
Зверніть увагу, що, фарбуючи волосся в тон, близький до натурального, необхідно враховувати кілька правил: біля коріння волосся повинні бути потаємні, ніж на кінцях. Для цього верхні пасма окрасьте на тон світліше, ніж нижні. У цьому випадку важливий плавний перехід відтінку.
4
Чи не мийте волосся перед фарбуванням. Якщо у вас дуже густі волосся , то можете їх злегка змочити.
5
Розведіть фарбу, згідно додається до неї інструкції. Якщо ви вирішили забарвитися за допомогою натурального забарвлюючого кошти, то розведіть порошок з невеликою кількістю окропу. Потім перемішайте фарбу до отримання однорідної консистенції.
6
Намажте певні ділянки шкіри жирним кремом (лоб, вуха, віскі, шию). Це допоможе вам уникнути небажаного фарбування шкіри обличчя і шиї.
7
Одягніть захисні рукавички. Навколо шиї оберніть довгу чорну накидку, щоб не забруднити одяг. Розчешіть волосся і розділіть їх рівним проділом, починаючи від лоба і слідуючи до потилиці.
8
Почніть фарбувати волосся з проділу, починаючи від коріння. Потім відокремлюйте невеликі пасма за допомогою затиску і офарблюйте їх. Коли офарбите все волосся , розчешіть їх.
9
Залиште фарбу на волоссі на час, вказаний в інструкції. Як правило, воно становить 30 хвилин. Після цього змийте фарбу теплою водою.
Психологи вважають, що зміна кольору волосся - найпростіший спосіб змінити життя. Багато жінок вважають за краще економити на фарбуванні волосся, роблячи його будинку. Довге волосся в цьому випадку можуть стати проблемою.

Підготовчі процедури

Насамперед, необхідно правильно вибрати фарбу. Купуйте склади від відомих виробників, якщо не впевнені в потрібному відтінку, обов'язково вивчайте інструкцію, в якій зазвичай вказано, як поведе себе колір на волоссі. Завжди купуйте необхідну кількість фарби, якщо виробник радить купити дві упаковки для вашої довжини, купуйте дві. В іншому випадку ви можете нерівно пофарбувати волосся або просто не отримати потрібний оттенок.Всегда дотримуйтесь інструкції, використовуйте рукавички, дотримуйтесь вказаний час для витримування фарби на волоссі. Перш ніж приступати до фарбування, нанесіть на шкіру скронь, шиї і лоба жирний крем або вазелін. Накладайте його, відступивши від лінії росту волосся на міліметр, постарайтеся не торкнутися волосся. Ця процедура дозволить легко видалити фарбу, що потрапила на шкіру, оскільки жир не дасть їй вбратися і закріпитися.

Техніка фарбування

Розділіть волосся на чотири частини за допомогою проборов. Перший проділ повинен пройти від чола до потилиці, другий - від одного вуха до іншого через верхівку. Пасма повинні бути приблизно однаковими. Закріпіть їх особливими зажимами або шпильками. Потім починайте наносити фарбу, спочатку необхідно нанести її вздовж проборов, потім потрібно обробити потиличну частину. Склад наносите короткими легкими рухами. Обробіть всі пасма, поступово звільняючи їх від шпильок. Після того як ви обробили всю прикореневу зону, почніть фарбувати волосся у напрямку до кінчиків, якщо вам незручно робити це пензликом, ви можете спробувати розподіляти фарбу руками (вони обов'язково повинні бути в рукавичках). Не шкодуйте фарби. Постарайтеся профарбувати всі пасма якомога ретельніше. Бажано укластися в 10-15 хвилин, щоб отримати красивий і рівний відтінок. Підходяща кисть для фарбування істотно спрощує процес. Її можна купити в спеціалізованих магазинах, або знайти в упаковках дорогих фарб. За допомогою такої кисті фарба розподіляється по волоссю більш рівно, колір виглядає природним. Для прокрашивания довгого волосся краще використовувати широку кисть. Витримавши необхідний час, змийте фарбу з волосся. Робити це потрібно дуже ретельно, постарайтеся промивати пасмо за пасмом по всій довжині. Обов'язково використовуйте спеціальний бальзам після фарбування, він закріпить колір, зробить його більш живим. Бажано не мити волосся протягом декількох днів після зміни кольору, щоб фарба гарненько закріпилася. Щоб колір зберігся як можна довше, використовуйте спеціальні доглядають шампуні і ополіскувачі.