Як настелити підлоги. Як настелити дерев'яна підлога.

При ремонті будь-якого приміщення, зокрема - при ремонті житлової квартири, обов'язковим аспектом ремонту є оновлення підлог. Сьогодні є безліч способів перестелити підлоги і встановити найрізноманітніші статеві покриття - від простих дощок до паркету, ламінату, кам'яної плитки і килимового покриття. Підлога з дерев'яних дощок може стати як самостійним покриттям, так і хорошою основою для подальшого укладання ламінату, паркету або ковроліну.
Інструкція
1
Підготуйте дошки потрібного розміру. У нижній частині кожної дошки за допомогою фрези повинна бути вирізана вздовж борозна глибиною в 2 мм. Борозна дозволяє зробити зчеплення дошки з лагами підлоги більш щільним, а також вона забезпечує більш стабільну циркуляцію повітря всередині статі для запобігання появи цвілі, надмірного зволоження або надмірного пересихання дощок.
2
Настилаючи підлоги, встановіть між стіною і першим краєм дошки невеликий паз в 1-1,5 см. Згодом дошки трохи розійдуться, і вставлений паз дасть їм запас простору на розбіжність. Прибийте дошку цвяхами довжиною 4-5 см до лагу.
3
У кожну лагу забийте по 2 цвяха, забиваючи їх щільно - так, щоб капелюшки втопилися в дерево на 2-3 мм. Це дозволить полегшити вирівнювання і просочення дощок. Перед фарбуванням і лакуванням нерівності в області капелюшків цвяхів обробіть шпаклівкою по дереву. Кожну наступну дошку приєднуйте щільно до попередньої і також прибивайте до лагів цвяхами.
4
Зручно використовувати дошки, заздалегідь підготовлені до укладання, на яких вже є спеціальні пази для скріплення дощок один з одним. Такі дошки просто зачіпляються один за одного і вже після цього прибиваються до лагів. Завдяки кріпленню ці дошки менше деформуються і забезпечують більш рівномірне покриття підлоги з більшою стійкістю до атмосферних перепадів вологості й сухості повітря.
5
Останні дошки укладете так, щоб до стіни залишалося 10-15 мм вільного відстані. Після закінчення укладання та відбивання покриття молотком через дерев'яну прокладку допускається поява зазорів між дошками, що не перевищують 1 мм в ширину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LH2eAAWzSG4