Як написати з інтернету смс на мобільний. www.напісать безкоштовно смс на мобільний.

Розвиток комунікаційних технологій зробило крок далеко вперед з появою інтернету . В даний час, незважаючи на відсутність позитивного балансу на мобільному телефоні, можна відправити СМС на мобільний телефон з будь-якої точки земної кулі за допомогою всесвітньої мережі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт оператора зв'язку абонента, якому хочете відправити повідомлення. Це найбільш простий і популярний спосіб відправки СМС через інтернет. Наприклад, для користувачів мережі Білайн відкрийте сайт beeline.ru, де внизу сторінки відкрийте пункт «Відправити SMS/MMS». Щоб відіслати повідомлення абоненту Мегафон така ж функція буде доступна на головній сторінці сайту megafon.ru. Таке ж розташування має дана функція і на сайті МТС (mts.ru). Скрізь вкажіть номер телефону і введіть текст повідомлення. Після натисніть кнопку «Відправити». Якщо вам невідомий оператор зв'язку потрібного абонента, перші три цифри телефону (без 8) вставте в рядок пошукової системи, після чого отримаєте потрібні дані.
2
Встановіть одну з програм-чатів, які зараз дуже популярні. Це найбільш економічний варіант, особливо якщо ви хочете відправляти багато повідомлень (на сайтах операторів кількість повідомлень в день обмежена). Також це вигідно, якщо вам потрібно відправити повідомлення за кордон. Скористайтеся для цього такими програмами, як «Агент mail.ru», Skype або ICQ. Ці програми є найбільш придатними. Внесіть попередньо гроші на свій рахунок Skype, щоб відправити СМС. Одне повідомлення коштуватиме від 5 до 10 центів, що порівнянно з вартістю СМС по Росії. Якщо ви будете відправляти повідомлення через «Агент mail.ru» або ICQ, тоді це буде безкоштовно, однак тут є обмеження по кількості символів.
3
Відкрийте один із спеціалізованих сайтів, які надають послугу відправки великої кількості СМС. Це можна зробити тільки в тому випадку, коли відомий оператор абонента. Один з таких порталів називається «Відправлення СМС» (ipsms.ru). Виберіть тут оператора зв'язку, введіть номер телефону й текст повідомлення, напишіть код ідентифікації та натисніть кнопку «Відправити». Після цього повідомлення буде доставлено.
Корисна порада
Перевірте нові тарифи вашого стільникового оператора, які можуть бути альтернативою відправці СМС через інтернет.
Смс є найбільш зручним способом спілкування в разі якщо необхідно передати коротке повідомлення адресату. За допомогою інтернету ви можете зробити це безкоштовно, використовуючи один із простих способів.
Інструкція
1
По-перше, ви можете використовувати безкоштовні сервіси відправки повідомлень, що знаходяться на офіційних сайтах операторів, таких як beeline.ru і mts.ru. Цей спосіб підійде вам в разі якщо ви знаєте оператора зв'язку, за яким закріплений ваш абонент. Розглянемо його на прикладі відправки повідомлення абоненту оператора "Білайн". Перейдіть на сайт www.beeline.ru, після чого використовуйте пошук по сайту або карту сайту, щоб знайти сторінку з формою відправки. Після цього введіть номер одержувача і напишіть повідомлення. Заповніть перевірочне поле, після чого натисніть на конпку "Відправити".
2
Ви також можете скористатися можливостями таких сервісів, як http://smsmes.com/. З їх допомогою ви можете відправляти повідомлення не тільки в Росію, але і в інші країни. Схема використання досить-таки проста, достатньо перейти по сайту, після чого вибрати країну і оператора, за яким закріплений ваш адресат. Після цього ви будете перенаправлені на офіційний сайт оператора, де знаходитиметься форма безкоштовної відправки повідомлень.
3
Для тривалого обміну повідомлень ви можете використовувати програми-месенджери, що мають функцію відправки повідомлень, такі як icq або mail.agent. Розглянемо даний варіант на прикладі використання програми mail.agent. Перейдіть на сайт mail.ru і скачайте інсталяційний файл, після чого встановіть і запустіть додатки. Для його використання потрібно реєстрація на сайті mail.ru, здійсните її в разі її відсутності. Увійдіть в програму, використовуючи логін і пароль. Додайте новий контакт для дзвінків і смс. Впишіть номер адресата, після чого ви зможете відправляти йому безкоштовні повідомлення.
Корисна порада
Пам'ятайте, що використання латинської розкладки допоможе вам максимізувати кількість символів, які ви можете використовувати для написання повідомлення. При використанні кирилиці кількість символів, які ви можете використовувати, так само шістдесяти, використовуючи ж латиницю, ви зможете умістити в одне повідомлення сто шістдесят символів.