Як відключити диспетчер задач Windows.

Диспетчер задач є стандартною програмою Windows для отримання відомостей про запущені процеси на комп'ютері. Однак не всі користувачі можуть правильно нею скористатися. Щоб не завдати шкоди комп'ютеру, можна відключити диспетчер задач.
Інструкція
1
Натисніть в лівому нижньому куті екрану на кнопку «Пуск», щоб викликати головне меню операційної системи. Після цього знайдіть пункт «Виконати» (також це можна зробити, прописавши назву в рядку пошуку). Це необхідно, щоб запустити інструмент командного рядка для здійснення операції з відключення диспетчера задач допомогою графічного інтерфейсу операційної системи Windows. У рядку, яка з'явиться перед вами, введіть команду gpedit.msc, після чого натисніть на кнопку «ОК». Ця дія допоможе відкрити діалогове вікно «Групова політика».
2
Клацніть по пункту "Конфігурація користувача» і виберіть в меню рядок «Адміністративні шаблони». Тут розгорніть пункт «Система», в якому натисніть на кнопку «Можливості CtrlAltDel». Потім відкрийте пункт «Видалити диспетчер задач», двічі клікнувши по лівій кнопці миші, встановіть прапорець у полі «Включено», яке з'явиться в новому діалоговому вікні «Властивості видалення диспетчера задач» . Натисніть після цього кнопку «Застосувати», щоб виконати команду, а потім підтвердіть її, натиснувши «ОК». Далі закрийте вікно, в якому виробляли роботу.
3
Відкрийте знову меню «Пуск» і «Виконати», щоб повністю відключити диспетчер задач допомогою «Редактора реєстру». В пункті «Відкрити» введіть команду regedit.exe і підтвердіть команду, натиснувши «ОК». Перед вами відкриється реєстр Hkey current userSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem, в якому потрібно створити новий параметр DisableTaskMgr. Поставте цифру «1» і закрийте це вікно. Після цього перезавантажте комп'ютер, щоб застосувати задані параметри змін.
4
Відкрийте меню «Виконати» і введіть команду gpedit.msc, щоб скасувати обрану дію. Потім відкрийте потрібні пункти меню і зніміть встановлені прапорці. Після цього знову перезавантажте комп'ютер, щоб застосувати параметри.
Корисна порада
Якщо ви введете невірне значення в диспетчер задач, комп'ютер може бути виведений з ладу.
Windows Task Manager або Диспетчер задач - стандартний інструмент операційної системи, що відображає відомості про програми та процеси, запущені на комп'ютері. Але як і будь-який інший інструмент, диспетчер задач може виявитися небезпечним в руках зловмисного професіонала, що займається шпигунською діяльністю. Тому в деяких випадках відключення диспетчера задач просто необхідно.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка для виконання операції відключення диспетчера задач через графічний інтерфейс OS Windows.
2
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для виклику діалогового вікна «Групова політика».
3
Перейдіть в пункт «Конфігурація користувача» і вкажіть пункт «Адміністративні шаблони».
4
Розкрийте посилання «Система» і виберіть пункт «Можливості Ctrl + Alt + Del».
5
Розкрийте посилання «Видалити диспетчер задач » подвійним кліком миші і застосуєте прапорець на полі «Включено» в діалоговому вікні «Властивості видалення диспетчера задач ».
6
Натисніть кнопку «Застосувати» для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
7
Закрийте вікно «Настройки групової політики».
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення відключення диспетчера задач з використанням інструменту «Редактор реєстру».
9
Введіть значення regedit.exe в поле "Відкрити" і натисніть кнопку Ok для підтвердження виконання команди.
10
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem і створіть в ній новий строковий DWORD-параметр DisableTaskMgr.
11
Вкажіть 1 як значення новоствореного параметра і закрийте вікно «Редактор реєстру».
12
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
13
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для відновлення роботи інструменту «Диспетчер задач ».
14
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для запуску утиліти редагування групових політик.
15
Вкажіть пункт «Конфігурація користувача» і перейдіть в пункт «Адміністративні шаблони».
16
Виберіть пункт «Система» і розкрийте посилання «Можливості Ctrl + Alt + Del».
17
Розкрийте параметр «Видалити диспетчер задач » подвійним кліком миші і застосуєте прапорець на полі «Відключений».
18
Натисніть кнопку «Застосувати» для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Проведення деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.