Як прикрасити сад.

Садовий ділянку - місце, де можна насолодитися тишею і спокоєм, відключитися від зовнішніх проблем і турбот. На сьогоднішній день існує величезна кількість варіантів, як можна прикрасити сад самостійно. Розглянемо деякі з них.
 1. Для початку визначтеся, що ви хочете бачити на своїй ділянці і поділіть подумки його на зони. Визначте ділянку для клумби, для дерев, для відпочинку, а якщо є діти, то не забудьте про місце для дитячого майданчика.
 2. Викладіть красиві доріжки. Для цієї мети можна вибрати овальні декоративні камені. І тоді доріжка вже нагадуватиме казкову стежину.
 3. В зоні для відпочинку можна спорудити барбекю, для того, щоб проводити там час з сім'єю і друзями. Для краси посадите декоративний плющ, який красиво буде обвивати його стіни.
 4. Продумайте освітлення ділянки. З боків стежок і доріжок встановіть високі ліхтарі і маленькі ліхтарики на землі, які в темний час доби виглядатимуть просто приголомшливо.
 5. Організуйте клумбу, відгородивши її красивим декоративним парканчиком.
 6. Якщо площа ділянки дозволяє, можна вирити невеликий штучний ставочок. На його Бережках висадіть очерет і навколо прудика розкладіть невеликі овальні камінці. Зробіть невеликий місток, з боків якого встановіть кілька ліхтарів.
 7. Встановіть безпечну дитячу пластикову площадку, відгородивши її парканом, краї якого не повинні бути гострими.
 8. Між деревами встановіть шезлонг, перед ним викладіть невелику площадку з красивого каменю або керамічної плитки.
 9. Прикрасити ділянку можна за допомогою скульптур. Для цього візьміть старий футбольний м'яч, розріжте його на дві половини. У кожну половину залийте бетонну суміш. Дайте повністю висохнути. Потім витягніть отримані бетонні половинки і склейте їх між собою таким чином, щоб вийшов кулю. Потім дійте на свій розсуд. Нанесіть на поверхню клей і на нього зверху розмістіть що завгодно: скельця, дрібну плитку, дрібні круглі камінці, дзеркала і т.д. Не забувайте, що декоративні прикраси наносяться по всьому колу кулі. Вийшла чудова і оригінальна скульптура.
 10. Можна скористатися вже готовими скульптурами для саду: гномиками, тваринами і т.д. Розподіліть їх на свій розсуд по всій ділянці.
 11. Щоб прикрасити сад вам буде потрібно застосувати всю свою фантазію. На допомогу прийдуть журнали по ландшафтному дизайну.