Як натягнути стелю.

Натяжні стелі зручні і функціональні, вони здатні згладити нерівності і приховати зовнішні недоліки будь-якого стелі, перетворивши стеля вашого будинку в ідеально рівну, гладку і красиву поверхню. За допомогою натяжних стель можна втілювати сміливі дизайнерські ідеї - стелі можуть бути кольоровими і багаторівневими, з оригінальним вбудованим освітленням та іншими цікавими елементами. Встановлювати натяжні стелі, як правило, приходять професіонали, але вам так само, як і їм, буде корисно дізнатися правила натягу таких стель в простій прямокутної кімнаті.
Інструкція
1
Купуючи заздалегідь полотно стелі, виготовлене за кресленнями технолога відповідно до потрібними розмірами, зробіть в кутах під стелею на невеликій відстані мітки на стінах. Для зручності розмітки ліній профілю використовуйте свіжопофарбований шнур, помістивши один його кінець в кутку, а другий відтягується на відповідну мітку в сусідньому куті. На стіні утворюється пряма лінія.
2
Повторюйте дії з шнуром, поки не проведете рівну лінію по всьому периметру кімнати. Приблизно в 2-3 см від стелі ви незабаром прикріпіть на стіни спеціальний профіль з пластику або дюралюмінію. Щоб зміцнити профіль правильно, використовуйте гідроуровень, отмеряя їм самий нижній кут основної стелі.
3
Також для правильного зміцнення профілю потрібно прорахувати точні розміри кутів приміщення за допомогою розкладного транспортира. Виміряйте точну довжину кожної стіни і підготуйте рейки профілю. Якщо довжина рейки більше, ніж довжина стіни, акуратно відпиляйте зайвий край під кутом.
4
Закріпіть рейку на стіні, поєднавши верхній край з проведеною по периметру лінією. Якщо довжина стіни більше, ніж довжина рейки профілю, скріпіть разом дві рейки дюбелями і саморізами.
5
Після установки профілів обережно розпакуйте полотно натяжної стелі. Робіть це в добре прогрітому приміщенні - холодне повітря руйнує поверхню стелі. Розвертайте стелю, починаючи з базового кута, підвісивши на кожному з чотирьох кутів пружинні струбцини, обгорнуті м'яким матеріалом.
6
Прогрейте стеля з півтора метрів з теплової гармати і зачепите базовий кут за струбцину.
7
Розвертайте полотно далі й зачіпається залишилися кути за решту струбцини. Ще раз прогрійте стелю і перевірте, чи правильно він зорієнтований в приміщенні відповідно до попередніми кресленням.
8
Дістаньте один з кутів із струбцини і спеціальний паз встановіть в кут багета. Притримуючи пальцями кут, продовжуйте чепляти полотно в різні сторони від кута, закріпивши по два замка з кожного боку. Потім закріпіть всі залишилися кути таким же способом.
9
Після цього закріпіть на профілі прямі ділянки стелі, використовуючи примве лопатки. Після того, як полотно буде натягнуто і закріплено, встановіть світильник, використовуючи підсилювальне кільце зі спіненого пластику, приклеєне із зовнішнього боку стелі в місці з'єднання люстри з гаком.