Як зберігати аджику з помідорів. на дні банок з аджикою вода.

Оригінальний рецепт аджики, гострої приправи до м'яса, не містить помідорів . Це суміш подрібненого гострого перцю з сіллю, часником і спеціями. Зберігається така аджика в будь-якому посуді, в прохолодному місці або холодильнику досить довго. Великою популярністю користується аджика з додаванням томатів, а такий склад вимагає спеціальних умов зберігання.
Вам знадобиться
  • - скляні банки (1 л або 0,5 л);
  • - металеві кришки;
  • - машинка для закочування банок;
  • - скляні банки з кришками на металевому кільці і з гумовими прокладками;
  • - рушники;
  • - дерев'яні щипці.
Інструкція
1
Візьміть скляні банки об'ємом 0,5 л або 1 л і підготуйте їх для закладки аджики. Ретельно вимийте банки, якщо вони довго не використовувалися, з миючим засобом, прополощіть. Використовуйте найпростіший спосіб стерилізації скляних банок: поставте на вогонь чайник або каструлю з водою, доведіть воду до кипіння, покладіть зверху плоску терку або друшляк, поставте банку горлечком вниз на терку або друшляк і потримайте 10 хвилин (можна також повісити банку на носик чайника, якщо форма чайника це дозволяє).
2
Покладіть в киплячу воду металеві кришки з гумовими прокладками і кип'ятіть протягом 10 хвилин, виймайте кришки дерев'яними щипцями і кладіть на рушник.
3
Знімайте банки з пара (візьміть рушник, щоб не обпекти руки) і розставляйте горлечками вниз на чистий рушник. Якщо аджика ще гаряча, починайте розливати по банках і закривати герметично металевими кришками за допомогою закаточной машинки. Якщо аджика вже охолола, поставте її на вогонь, доведіть до кипіння і починайте розливати (бажано, що б температура вмісту і банок при укупорке збігалася, щоб не тріснуло скло від перепаду температур).
4
Стерилізуйте банки зі скляними кришками на металевому кільці аналогічним чином. Можна застосувати спосіб кип'ятіння: покладіть на дно широкої каструлі дерев'яний круг або товстий шар паперу, поставте на дно ретельно вимиті банки, налийте воду, поставте на вогонь, доведіть до кипіння і кип'ятіть протягом 5 хвилин.
5
Виймайте банки гарячими, за допомогою дерев'яних щипців, ставте горлечками вниз на чистий рушник, щоб повністю стекла вода. Розливайте аджику гарячої і закривайте кришками. Потім залиште банки остигати, стежте за тим, щоб вони остигали поступово, не прискорює охолодження, після охолодження зберігайте аджику в прохолодному затемненому місці.