Як здати водіння в автошколі.

Існує думка, що здати іспит з водіння в автошколі дуже складно. Чи варто переживати тим, хто старанно навчався водити автомобіль і серйозно ставився як до теоретичних, так і до практичних занять?
Вам знадобиться
  • - допуск до іспиту;
  • - укладення водійської медкомісії.
Інструкція
1
Знайдіть хорошу автошколу. Почитайте відгуки тих, хто вже здав іспит. В мережі багато форумів автолюбителів, де новачки діляться своїми проблемами. Тільки не варто піддаватися загальній паніці і вважати, що здати іспит дуже складно. Постарайтеся потрапити до хорошого інструктору - це запорука успіху.
2
Уточніть, яка машина вам буде надана для здачі іспиту. Найвдаліший варіант - навчання і складання іспиту на одному і тому ж автомобілі. Ви зможете звикнути з габаритами, зчепленням, гальмом, а для початківця водія це дуже важливо. Якщо на іспиті вам попадеться незнайоме авто з тугим зчепленням або іншим приводом, це може ускладнити ситуацію.
3
Контролюйте свій емоційний стан перед іспитом. Якщо вам здається, що ви погано підготовлені, попросіть інструктора позайматися з вами додатково, за гроші. Дізнайтеся, де проходитиме іспит, і зробите по ньому пішу прогулянку, уважно запам'ятовуючи знаки і складні місця. Займіться дихальною гімнастикою за системою йогів - вона допомагає розслабитися і зосередитися.
4
Просіть інструктора приділити більше уваги тим елементам, які у вас виходять погано. Відрепетируйте розгін-гальмування, змійку, заїзд на естакаду, заїзд в бокс заднім ходом, паралельну парковку. Найчастіше учні завалюють іспит, неправильно виконуючи елементи «естакада» і «паркування». Ці дії ви повинні робити автоматично. Уміння правильно паркуватися нагоді вам не тільки на іспиті, але і в житті. При заїзді на естакаду Не бійтеся користуватися ручним гальмом. Намагайтеся зрозуміти основні принципи, тоді вам буде простіше здійснити складний маневр на практиці.
5
Налаштовуйтесь на перемогу. Не думайте про погане, будьте впевнені в собі. Іспит - це всього лише випробування, і, в крайньому випадку, ви зможете його перескласти. Тверезо оцінюйте свої вміння. Попросіть інструктора прокотитися з вами по маршруту майбутнього іспиту напередодні його здачі.