Як оформити стелю.

Сьогоднішні ідеї дизайну інтер'єрів поступово розвиваються і стосуються не тільки оформлення меблів, стін та підлоги, але і оформлення стель. Красиво і оригінально оформлений стеля може перетворити ваш будинок, зробити його незвичайним, світлим і затишним.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб обробки стелі, що додає йому новизну і свіжість - це забарвлення або побілка, що виконується на підготовленому вирівняному стелі.
2
Ще одним дешевим і широко використовуваним способом обробки є обклеювання стелі готовими пенопластовими плитами або спеціальними стельовими шпалерами, які згодом фарбуються.
3
Хороший спосіб зробити стелю красивим і ідеально рівним, який не потребує тривалого і складного вирівнювання самої поверхні стелі - це натяжні стелі. Знайти центр по їх установці неважко знайти в будь-якому місті - стеля підберуть відповідно до параметрів вашого приміщення, запропонують вибрати колір і фактуру плівки, і натягнуть плівку на потрібному рівні за допомогою спеціальних профілів, закріплених на стінах під стелею. Натяжні стелі дають більшу свободу фантазії в дизайні інтер'єру - ви можете замовити багаторівневі стелі самих різних форм і вигинів. Натяжна стеля зручний в установці і експлуатації, водостійкий і не вимагає особливого догляду.
4
Також в оформленні та обробці використовуються підвісні стелі, відстань від яких до стелі повинна складати 15-20 см. Підвісна стеля виготовляється з гіпсокартону, закріпленого на металевих каркасах.
5
Підшивні стелі схожі по конструкції на підвісні, але відрізняються тим, що листи гіпсокартону на каркасі кріпляться прямо до основної стелі, без зазорів. Така стеля зручний для приховування недоліків поверхні справжнього стелі, в той час, як в простір між підвісною стелею і звичайним стелею можна помістити освітлювальні комунікації і проводку.