Як встановити газ на авто.

Газове автомобільне обладнання набуває все більше прихильників. Особливо це помітно в період підвищення цін на бензин. Крім економії на паливі, у газового обладнання ще багато плюсів.
Інструкція
1
Щоб змінити паливну систему автомобіля, обов'язково зверніться в спеціалізований автосервіс до досвідченого майстра. Це дасть гарантію якості при виконанні роботи. Професіоналу потрібно години 3 на встановлення обладнання, любителю - кілька діб. Тому запасіться часом і терпінням.
2
Купуйте обладнання, вам порадить майстер. Точну марку і розміри назве тільки він. Але в списку обов'язково виявляться: перемикач, який буде встановлено в салоні, врізка в карбюратор вашого автомобіля, редуктор-випарник, два електроклапана, один мультиклапан, заправний клапан, газовий циліндричний балон і необхідні шланг.
3
Разом з майстром підберіть місце для установки балона з газом. Найчастіше для цього вибирають нішу для запасного колеса або багажник. Закріпіть балон спеціальними стрічками, подібно бензобаку.
4
Підведіть трубку до клапана для заправки, врізавши його під бампером або в нижній частині заднього крила.
5
Витягніть з мультиклапана, який розташований на балоні, обмежувач.
6
Від балона в моторний відсік простягніть магістраль з міді, за якою буде подаватися газ. Встановіть газовий редуктор, підключіть до нього електроклапан і магістраль. Через редуктор обов'язково пропустіть шлаги з охолоджувальною рідиною.
7
В бензиновий шланг перед карбюратором встановіть електроклапан, а в салоні в зручному для вас місці врежьте перемикач.
8
Відрегулюйте газовий редуктор, встановивши необхідну чутливість і дозатор.
9
Слідкуйте потім, на скільки наповнений балон з газом. Нормою вважається, максимальне заповнення на 80%. Не застосовуйте в балон більше 55 літрів.
10
Слідкуйте за тим, як заводиться автомобіль на морозі. Зазвичай на газу з цим виникають складнощі. Крім того, звикнете до довгих черг на газових заправках, так як це досі рідкість. І обов'язково частіше міняйте повітряний фільтр.