Як вибрати ліки від глистів.

Тип лікувального заходу, проведеного при глистових інвазіях, залежатиме від їх локалізації в організмі (в порожнині або тканинах), інтенсивності та тривалості, рівня інтоксикації та отриманих ускладнень. Однак лікування не повинно зводитися до вживання якого-небудь препарату, воно має бути комплексним.
Інструкція
1
Існує кілька етапів боротьби з глистами. Перший з них полягає в підготовці до виведення глистів з організму. Для цього чудово підійдуть різні рослинні масла (наприклад, лляне або гарбузове). Не менш ефективними виявляться і препарати, що сприяють виведенню токсичних продуктів життєдіяльності паразитів. Це можуть бути такі препарати як «Ентеросгель» або «Аллохол».
2
На наступному етапі лікування застосовуються протівогельмінтниє кошти. В якості них можна використовувати і традиційні препарати, які можна придбати в будь-якій аптеці. Найбільш дієвими є тільки ліки, рекомендовані фахівцями. Серед усіх засобів можна виділити як протиглистові препарати вузького спектра дії, так і широко спрямовані.
3
Третій етап лікування складається з відновлення функцій нирок, органів шлунково-кишкового тракту і легенів за допомогою спеціальних препаратів і засобів стимуляції імунітету. Все це необхідно для нормалізації обміну мікроелементів і вітамінів. Особливу увагу необхідно приділити відновленню печінки. Для цього підходять препарати з розторопшею: «Гепарсил», «Карсил» або «Дарсил».
4
При лікуванні захворювання лікар також може порекомендувати препарат «Декарис» або будь-яке інше засіб широкого спектра дії, наприклад, «Немоцід», «Гельмінтокс», «комбантрін», «Вермокс». Однак зауважте, що при аскаридозі курс лікування одним із зазначених лікарських засобів повинен становити 3 дні, а при зараженні гостриками буде достатньо одноразового вживання.
Зверніть увагу
Перед покупкою будь-якого ліки проконсультуйтеся з лікарем, він випише вам необхідні препарати і підбере відповідну терапію.
Корисна порада
Будь-яке противопаразитарное захід корисно поєднувати з клізмами. Справа в тому, що гельмінти навіть після своєї загибелі можуть розкладатися і отруювати організм токсинами.