Як обчислити ай пі.

IP-адреса є унікальним мережевим ідентифікатором підключеного до інтернету комп'ютера. Одночасно в мережі не може бути двох комп'ютерів з однаковим ip. Зазвичай користувачеві не доводиться відстежувати ip-адресу свого або чужого комп'ютера, але іноді в цьому виникає необхідність.
Інструкція
1
Робота в інтернеті таїть свої небезпеки. Великий ризик зіткнутися з обманом і шахрайством, проникаючі на комп'ютер троянські програми готові вкрасти конфіденційну інформацію і переслати її своєму власникові. Щоб убезпечити себе, необхідно дотримуватися певних заходів безпеки. Однією з таких заходів може бути відстеження ip-адреси мережевого ресурсу, спілкується з вами людини.
2
Якщо вам відомо доменне ім'я ресурсу, ви можете дізнатися його ip-пингования. Наприклад, вам треба дізнатися ip-адреса Google. Відкрийте командний рядок, ведіть команду: ping www.google.com і натисніть Enter. У першій же з'явилася рядку, після слів «Обмін пакетами з www.google.com», ви побачите ip-адреса цього ресурсу.
3
Іноді виникає необхідність дізнатися ip комп'ютера, з яким встановлено з'єднання. Зробити це можна, ввівши в командному рядку команду netstat -aon і натиснувши Enter. Ви побачите список з'єднань. У графі «Зовнішній адреса» будуть вказані ip-адреси цікавлять вас комп'ютерів. Графа «Стан» дасть вам інформацію про стан поточного з'єднання. LISTENING - запущена на вашому комп'ютері програма очікує з'єднання. ESTABLISHED - з'єднання встановлено.
4
Знаючи ip-адреса, ви можете спробувати отримати про нього деяку інформацію. Для цього скористайтеся будь-яким відповідним мережевим сервісом, наприклад, http://www.ip-ping.ru. Введіть ip цікавить вас комп'ютера в рядок пошуку, натисніть «Відправити». Ви побачите всю доступну інформацію з цього ip.
5
На зазначеному вище ресурсі ви можете перевірити свій ip-адресу. Це буває корисно в тому випадку, якщо ви користуєтеся анонімайзером або проксі-сервером і хочете перевірити свою анонімність.
6
Якщо на вашу поштову скриньку прийшло підозрілий лист, ви можете перевірити ip-адресу його відправника. Це можна зробити як в поштовій програмі, переглянувши заголовок листа, так і безпосередньо в браузері, на сторінці вашої поштової служби. Наприклад, якщо ви користуєтеся Рамблером, для перегляду ip-адреси відправника відкрийте цікавить вас лист, виберіть меню «Інші дії», в ньому - «Заголовки листа». У заголовку листа буде представлена вся інформація про лист, включаючи його ip-адресу.