Як зшити красиву господарську сумку. сумка своїми руками господарська.

Любов до всього рукодільному в нашій країні була завжди. Саме тому навіть при достатку дешевого ширвжитку наші домогосподарки не відмовляють собі в задоволенні зшити красиву, а головне практичну сумку для походів в магазин.
Вам знадобиться
  • - старі джинси;
  • - ножиці, голки, нитки;
  • - швейна машинка;
  • - шматок шпалер для побудови викрійки;
  • - намистини.
Інструкція
1
Мабуть, немає в нашому побуті більш практичною тканини, ніж джинсова. Саме штани або спідниця з такої тканини стануть ідеальною основою для господарської сумки. Отже, розпоріть джинси по внутрішньому шву, а потім по лінії блискавки і заднього шва. У вас вийде два полотна, з яких і потрібно буде викроїти деталі сумки.
2
Форму сумці можна надати будь-яку. В даному випадку побудувати викрійку дуже просто. Візьміть шматок непотрібних шпалер, намалюйте на ньому овал, як показано на основному малюнку. Усередині накресліть півколо - від того, наскільки близько він буде до краю, залежатиме товщина ручок. Виріжте отриману деталь - це буде основа сумки - те, що інші будуть бачити в першу чергу. Для отримання викрійки ручок накладіть основу і обведіть ручки. Щоб отримати викрійку дна, таким же чином накладіть основу на папір і обведіть нижній край. Переверніть, прикладіть знову.
3
Накладіть викрійки на джинсову тканину. Вам знадобиться по 2 деталі основи, ручок і 1 деталь дна. Для більшої міцності дна, можна тканину зміцнити дублерина. Порядок зшивання деталей сумки наступний: - накладіть ручки на основу виворіт до вивороту, загніть краю і прострочіть; - до низу основи пришийте дно; - з'єднайте деталі основи бічними швами з вивороту, виверніть сумку на лицьову сторону і зробіть оздоблювальні шви.- вшитої блискавку між ручками.
4
Сумка такої форми вже сама по собі робить даний аксесуар модним. Але щоб надати йому ще більшу барвистість, зшийте з тієї ж джинси квіти. Це просто: Наріжте тканину на смужки шириною 5 см. Складіть навпіл і зшийте їх з вивороту, як якщо б ви зшивали пояс. Виверніть на лицьову, одну сторону прісборьте. Пришийте вийшов квітка в зоні однієї з ручок. Серцевину квітки можна обробити намистинами. Ними ж можна прикрасити і всю іншу сумку .
Міцна зручна і містка господарська сумка - це незамінна річ в будинку. Вона не порветься як пластиковий пакет в найнесподіваніший момент і надовго стане вірною супутницею в походах по магазинах. До того ж сумка, пошита з тканини, є екологічною і красивою. Зшити її не складе великої праці. При цьому можна вибрати колір і модель, яка підійде до вашого одягу.
Вам знадобиться
  • - тканина на сумку;
  • - липучка;
  • - флізелін (дублерин);
  • - нитки, швейна машина.
Інструкція
1
Підберіть щільний матеріал для сумки. Ви можете купити нову тканину в тон вашому одязі. Це красиво виглядає, коли сумка становить ансамбль з курткою або пальто. Якщо ж витрачатися ви не мають наміру, переглянете старі речі, з якими вже можна розпрощатися. Головне, щоб матеріал був досить щільний і не сильно осипався.
2
Придумайте і виготовте викрійку. Можете намалювати свою цікаву модель або зробити лекала на основі вже наявного варіанта сумки. Найпростішою у виконанні є прямокутна сумка з накладними кишенями. В викрійці повинно вийти два полотнища сумки, кишеню і ручки. Залежно від моделі сумка може бути з суцільнокроєними або окремими ручками.
3
Викроїте деталі сумки. На тканини крейдою або олівцем обведіть всі приготовані деталі. Викроїте їх з урахуванням припусків на шви. На лицьовій стороні полотнища сумки відзначте крейдою розташування кишені. З матеріалу прокладки (флізелін, дублерин) виріжете смужки для зміцнення ручок. Із залишків тканини скроїти деталь для застібки довжиною не менше 30 см і шириною близько 6 см.
4
Зміцніть деталі ручок прокладочной тканиною. Приклейте смужку флизелина праскою. Якщо ви хочете отримати непромокає сумку , то розкроїте з поліетилену дві деталі полотнища. Поклавши плівку на виворітну частина деталі і акуратно (регулюючи нагрів) пропрасуйте тканину по лицьовій стороні. Розплавившись, поліетилен міцно прилипне до матеріалу. У підсумку внутрішня частина сумки не буде боятися води. Окрему смужку для застібки складіть три рази і прострочіть. До кінців її пришийте по квадратику липучки.
5
Заутюжьте припуски кишені на виворітну сторону. Акуратно пристрочите підготовлений кишеню. Складіть полотнища лицьовими сторонами всередину. Між ними вкладіть смужку з липучкою так, щоб вона виявилася з одного краю. Прострочіть деталі на швейній машині. Виверніть сумку . Якщо ручки ви скроїли окремо, то намітьте на тканини місце їх кріплення і пристрочите. Для більшої міцності на ручках зробіть закріпку «хрестом».
Зверніть увагу
Готову сумку можна скласти в рулончик і закріпити смужкою з липучкою. В упакованому варіанті сумка легко поміститься в кишеню.