Як подивитися швидкість підключення.

У наш час складно уявити собі життя без інтернету - самого популярного помічника у вирішенні багатьох питань людей різного віку. Одним з основних параметрів, які впливають на зручність роботи в мережі інтернет, є швидкість підключення.
Інструкція
1
Час від часу постає питання про якість наданого вам підключення. Якщо ви помітили, що робота інтернету сповільнилася, і деякі сайти/програми працюють повільніше, ніж зазвичай, необхідно виміряти швидкість підключення. Якщо ж помилок і повільною завантаження веб-сторінок не помічено, не завадить просто переконатися, чи збігається фактична швидкість інтернету з заявленими провайдером цифрами вашого тарифу.
2
Зараз в мережі представлена величезна кількість сайтів, здатних зробити потрібні виміри. Приміром, подібна функція є на сайті однієї з найпоширеніших пошукових систем - Yandex. Для цього зайдіть на сторінку http://internet.yandex.ru/і натисніть кнопку «Виміряти швидкість ». Після деякого часу сайт покаже, який Вас показник.
3
Також існує цілий ряд спеціальних програм, що дозволяють збирати більш складну статистику вашої роботи в інтернет по широкому спектрі показників. Дані утиліти не є складними програмами і часто поширюються безкоштовно. Для знаходження таких наберіть в пошуковій системі запит за ключовими словами «утиліта для моніторингу інтернет-трафіку» або «програма для підрахунку трафіку». Вивчіть запропоновані варіанти і виберіть ту програму, у якої є функція вимірювання максимальної та мінімальної швидкості роботи мережі. Потім встановіть і запустіть програму.
4
Якщо особливих точностей виміру швидкості інтернету не потрібно, можна порахувати її, виходячи з максимальної швидкості завантаження файлів. Виберіть на якому-небудь ресурсі, не обмежує швидкості скачування, будь-який файл і скачайте його. В менеджері завантажень вашого браузера вказуватиметься швидкість , яка вимірюється в КБ/c (кілобайт в секунду). Щоб перевести дану цифру в МБ/c (мегабіт в секунду), помножте її на 0,008. Якщо обчислюється цифра повинна бути вказана в Кб/c (кілобіт в секунду), то помножте підсумковий результат попередньої дії на 1024.