Як розрахувати цегла. Як вирахувати площу цегли.

При будівництві будинку обов'язковою умовою грамотного будівництва і проектування є правильний розрахунок кількості цегли, необхідного для будівлі. Правильний розрахунок цегли дозволить вам заощадити кошти на будматеріалах, підібравши кількість, якої буде достатньо саме для вашого будинку.
Інструкція
1
Визначте майбутню товщину стін вашого будинку виходячи з розміру обраних для будівництва цеглин. Ви можете робити стани товщиною 120 мм, 250 мм, 380 мм, 510 мм або 640 мм - залежно від того, яка кількість цеглин становить товщину стіни. Це може бути як півцеглини, так і два з половиною цегли.
2
В умовах російської погоди найкраще робити стіну товщиною в 510 або 640 мм - в два або два з половиною цегли. Відповідно, після визначення товщини стін будинку, прорахуйте периметр планованих стін і їх висоту. Помножте довжину по периметру на передбачувану висоту і дізнайтеся площа стін майбутнього будинку.
3
З отриманої цифри відніміть площу вікон і дверей, яку потрібно прорахувати окремо відповідно до проекту будинку. Відніміть площа віконних і дверних прорізів із загальної площі стін по периметру - у вас в руках буде цифра, що позначає площа стін, складених безпосередньо з цегли.
4
Щоб визначити кількість цегли, потрібне для того, щоб заповнити прораховану площа, вираховуйте число цегли залежно від їх розмірів: цеглини бувають одинарними, полуторними і подвійними.
5
Зазвичай житлові будинки будуються з одинарного стандартного цегли. Якщо ви робите стіну товщиною в дві цеглини, то в разі використання одинарного цегли, на квадратний метр у вас піде 204 штуки. Якщо ви кладете стіну товщиною в 2,5 цегли, у вас піде 255 штук на квадратний метр стіни.
6
Помножте цю цифру на повну площу цегляної кладки, яку ви вже прорахували, і отримаєте кількість цеглин, необхідний для будівлі вашого будинку. Не забудьте про те, що цегла потрібно купувати з невеликим запасом на випадок, якщо знадобляться додаткові цеглини в кладці.
Корисна порада
як розрахувати цегла, розрахунок цегли