Як вставляти плагіни.

Спрощено плагіном прийнято називати інструмент, за допомогою якого можна розширити можливості того чи іншого додатка. Так, наприклад, в графічному редакторі Adobe Photoshop існує ряд фільтрів для створення різних ефектів, але якщо користувачеві їх не достатньо, він може встановити додаткові плагіни для обробки зображення. Вставляють плагіни різними способами.
Інструкція
1
Частина плагінів встановлюється автоматично, «Майстер установки» покроково спрямовує дії користувача. Завантажте плагін з мережі інтернет або відкрийте диск, на якому він збережений. Клікніть лівою кнопкою миші по файлу setup.exe (install.exe, autorun.exe).
2
У вікні установника виберіть директорію для збереження файлів, потрібних для коректної роботи плагіна, якщо буде потрібно, додатково вкажіть, з якою програмою даний плагін необхідно зіставити, дочекайтеся закінчення установки. Запустіть додаток для якого ви встановлювали новий інструмент, шукайте плагін у відповідному розділі меню програми.
3
Якщо ви встановлюєте платну версію плагіна, введіть при установці (або при першому використанні щойно встановленого інструменту) код активації (реєстраційний ключ, серійний номер тощо) у відповідне поле. Далі дотримуйтеся звичайним інструкціям «Майстра установки».
4
Інша частина полігонів буває готова до роботи відразу, їх необхідно лише помістити в потрібну директорію, щоб програма могла їх прочитати. У більшості програм для яких передбачено використання додаткових інструментів під плагіни відведена окрема папка. Так, для Adobe Photoshop дана папка перебуватиме в директорії C:/Program Files/Adobe/Adobe Photoshop CS3/Plug-Ins, а для Autodesk 3ds Max - C:/Program Files/Autodesk/3ds Max 2009/plugins.
5
Скопіюйте в буфер обміну плагін, клікнувши на його значку правою кнопкою миші і вибравши в спадному меню пункт «Копіювати». Перейдіть в папку програми, призначену для додаткових інструментів, і клікніть в будь-якому її вільному місці. З випадного меню виберіть команду «Вставити». Відкрийте програму і виберіть новий інструмент з відповідного розділу меню.
6
Для коректної роботи частини плагінів потрібно додатково оновити дані в динамічної бібліотеці. Для цього необхідно запустити відповідний файл. Читайте інструкцію по установці до кожного окремого плагіну, щоб правильно встановити той чи інший додатковий інструмент.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lERK7vcdu2I
Для того щоб переглядати телебачення, зовсім не обов'язково мати телевізор і супутникову антену. Зараз цілком можна обійтися високошвидкісним інтернетом. Поставте на комп'ютер плеєр, скачайте і встановіть потрібний плагін і насолоджуйтеся переглядом телеканалів.
Інструкція
1
Встановіть браузер Mozilla Firefox. Справа в тому, що Internet Explorer не показує телеканали коректно або не показує їх взагалі. Потім виберіть цікавлять вас канали на будь-якому сайті, який забезпечує мовлення онлайн і виділіть їх в особистому кабінеті, щоб розпочати мовлення. Пам'ятайте, що для того щоб перегляд доставляв вам задоволення, обов'язкова умова - хороша швидкість прийому даних, тобто високошвидкісний інтернет.
2
Скачайте і встановіть flash-плеєр. Найбільш поширений і підтримуючий будь стандарти - Adobe Flash Player. Ставиться він за хвилину, посилання на скачування надають всі сайти, що організують онлайн телебачення. Також можна переглядати телебачення і за допомогою стандартного Windows Media Player. Вибирайте пристрій, що програє в залежності від того, які канали ви збираєтеся дивитися: є канали, що віщають тільки на WMP, а є такі, які переглядати можна тільки за допомогою плеєра Adobe. Крім плеєрів, встановіть стандартний пакет кодеків. Найбільш повний - K-Lite Codec Pack.
3
Для перегляду ТБ-каналів необхідно поставити власне плагін . Для каналів, які ведуть мовлення на WMP, встановіть плагін wmpfirefoxplugin. Для перегляду IPTV вам знадобиться набір плагін ов VLC, в комплекті з якими йде і досить якісний плеєр. Для установки плагін а в Firefox відкрийте браузер, виберіть в меню пункт «Інструменти», в ньому перейдіть в розділ «Додатки». Відкрийте вкладку «Пошук доповнень" і перейдіть у вікно «Огляд усіх доповнень». Там ви побачите список всіх доступних вам доповнень і поряд з кожним - кнопку, що дає можливість вибіркової установки окремих плагін ів. Плагіни ви можете завантажити з офіційного сайту Firefox, де вони розбиті по категоріям для кращого пошуку. Будь плагін з сайту можна автоматично відразу ж додати в Mozilla Firefox. Після завантаження та установки плагін ов перезавантажте браузер. Тільки після цього плагін почне функціонувати.