Як підключити пищалки. Як правильно під'єднати пищалки.

У стандартній комплектації практично всіх автомобілів BMW 34 серії маються пищалки . Розташовуються вони на передній панелі зліва і справа. Дане розташування не дає повністю відчути їх наявність в салоні автомобіля. Рекомендується їх монтувати в нижню частину передніх стійок.
Інструкція
1
Пластик в салоні найчастіше обклеєний тканинним матеріалом. Його потрібно або зрізати, або акуратно знімати зі стійки. Найкраще зрізати тканину, а по закінченні роботи обшити стійки спеціальної шкірою, яка призначена для автомобільних салонів.
2
Зробіть отвір під пискавку. Вона повинна вставлятися в стійку рівно. Врахуйте, занадто широке отвір у стійці посилить весь процес. При розрахунку отвори також враховуйте умови створення самого подіуму.
3
Для початку на стійці відзначте місце, де буде розташовуватися пищалка. Отвір має бути трохи менше тієї частини пищалки , яка входить в стійку. Зробити отвір можна за допомогою звичайної дрилі. Свердлите всередині зазначеної області. Остаточну підгонку можна вже робити за допомогою напилка.
4
Далі можете зайнятися створенням подіуму. Вставте пискавку в заздалегідь приготовлене отвір. Обов'язково враховуйте її виступ з подіумом. При необхідності ще раз підрівняйте необхідні ділянки отвори напилком. Для створення подіумів ви можете застосувати підручні матеріали. Підкладіть що-небудь під стійки і залийте отвори будівельною піною. Дайте їй добре просохнути. На це зазвичай іде близько доби. За допомогою гострого ножа зніміть зайву піну з внутрішньої сторони стійок. Трохи піни все ж повинно залишитися всередині. Аналогічно подрежьте піну зовні. Враховуйте вид і розміри подіуму. Підстава з піни повинно бути схоже на бажаний результат подіуму. Далі в піні зробіть отвір для пищалки .
5
Далі приготуйте звичайний бинт і епоксидну смолу. За інструкцією змішайте два компоненти епоксидної смоли. Вони повинні знаходитися в одній коробці. Добре промочите шматки бинта в отриманої суміші. Накладіть їх на заготовку стійки з піною. Бинти повинні розташовуватися трохи далі країв піни. Рекомендується укласти 2-3 шари. Дайте заготівлі просохнути. Добре відшліфуйте її. Після цього накладіть на стійку новий матеріал. Встановіть її на колишнє місце і підключіть пищалки .