Як дізнатися код свого мобільного.

У кожного мобільного телефону є унікальний ідентифікаційний код IMEI. Він встановлюється на заводі виготовлювачів і дозволяє повністю і точно ідентифікувати пристрій в GSM мережі. Якщо телефон перепрошивати, то даний код міг змінитися, тому необхідно його впізнати у разі необхідності.
Інструкція
1
Вивчіть коробку, в якій купувався мобільний телефон. На ній має бути наклеєний спеціальний стікер з серійним номером і заводського код а IMEI. Також заводський код знаходиться під батареєю пристрою біля відповідного напису. Для того щоб його знайти, необхідно вимкнути телефон, зняти кришку акумулятора та ознайомитися з інформацією під нею.
2
Перепишіть код IMEI в блокнот або збережіть в комп'ютері. Даний код при першому підключенні телефону зчитується на обладнанні стільникової компанії. В результаті пристрій можна обчислити в разі втрати або крадіжки. Якщо мобільний телефон перепрошивати, то даний код можу бути змінений, що несе за собою деякі складності при пошуку втрати.
3
Наберіть на мобільному телефоні комбінацію * # 06 # в режимі очікування. З'явиться 15-значне число код а IMEI, яке бажано переписати на окремий лист. Даний спосіб необхідно виконувати всякий раз як перепрошивати пристрій або змінювався його корпус, що могло спричинити за собою зміну код а.
4
Визначте код мобільного телефону IPhone від Apple. Для цього зайдіть в меню «Налаштування». Виберіть розділ «Основні» і перейдіть в пункт «Про устрій». Прокрутіть сторінку вниз до тих пір, поки не побачите напис IMEI. Це і буде код ом вашого мобільного телефону.
5
Перевіряйте даними способами відповідність код а мобільного телефону зазначеного на коробці і в самому телефоні. Це вбереже вас від придбання зламаного або перепрошитого пристрою. Якщо ви втратили свій мобільний телефон, то можете звернутися з код ом IMEI в будь-яке відділення міліції і написати відповідну заяву. Після цього відправляється запит оператору стільникового зв'язку, який перевіряє інформацію про власника, підтверджує, що ви власник телефону, і видає інформацію про останній місцезнаходження мобільного пристрою.