Як перевірити люмінесцентну лампу. Як це працює люмінесцентні лампи.

В ході експлуатації люмінесцентних ламп можуть виникнути несправності в схемі включення з найрізноманітніших причин. В деяких випадках усунути поломку не представляється можливим, а в інших проблема вирішується за рахунок виявлення та усунення несправностей.
Інструкція
1
Переставте люмінесцентну лампу так, щоб нормально світиться і несправний кінці помінялися місцями. Якщо і в цьому випадку відсутня світіння, то лампа визнається дефектної і повинна бути замінена на нову.
2
Перевірте схему включення і патрон лампи, якщо її заміна не допомогла усунути відсутність світіння. Усуньте причини замикання або замініть патрон при необхідності.
3
Шукайте несправність в стартере, проводці або патроні, якщо на кінцях люмінесцентної лампи є світіння, але вона не запалюється повністю. Якщо після відключення стартера світіння пропаде, це означає, що причина несправності була в ньому. Якщо ж світіння залишилося на кінцях лампи, перевірте патрон стартера і проводку на замикання. Усуньте несправності або замініть деталі.
4
Замініть люмінесцентну лампу , якщо на її кінцях при включенні з'являється і зникає помаранчеве світіння, а сам пристрій не спалахує. Це означає, що в лампу потрапило повітря. Усунути дану неполадку неможливо.
5
Перевірте значення робочого і пускового струму, якщо люмінесцентна лампа загоряється, але з часом на її кінцях спостерігається сильне потемніння. Це значить, що несправність знаходиться в дросселе, в який надходить робітник і пусковий струм, не відповідає необхідному вольтамперних характеристик. Якщо перевірка не виявила похибок, то поломку варто шукати в поганій якості катодів.
6
Виміряйте падіння напруги в лампі, якщо вона періодично спалахує і гасне. Це сигналізує про те, що падіння напруги на лампі не відповідає напрузі, необхідно для запалювання розряду в стартере. Якщо воно виявилося більше, то необхідно замінити несправну лампу . Якщо менше, то причина поломки в стартере.
7
Замініть дросель в конструкції люмінесцентної лампи, якщо при включенні спостерігається перегорання спіралей, так як в його обмотці може бути пробита ізоляція.