Як дізнатися версію iPhone. Як дізнатися версію прошивки по imei iphone 4.

Смартфони iPhone являє собою відомі мультимедійні пристрої від компанії Apple. Щоб скористатися різними додатковими можливостями свого девайса і додати нові додатки, необхідно визначити версію прошивки iPhone.
Інструкція
1
Огляньте уважно коробку вашого смартфона iPhone. Якщо у вас достатньо рання версія, то на ній може бути приклеєний стікер, на якому вказана версія прошивки пристрою. В іншому випадку спочатку необхідно активувати телефон через iTunes перед визначенням версії.
2
Знайдіть на головному екрані смартфона iPhone меню Settings («Настройки»). Перейдіть на закладку General («Основні») та обравши розділ About («Про телефон»). Тут буде представлена вся інформація про пристрій. Перегорніть текст доти, поки не побачите серійний номер і версію прошивки iPhone. Приміром, може бути напис 4.2.1 (8С148). Перепишіть цю інформацію на окремий лист, щоб надалі можна було перепрошити пристрій.
3
Увімкніть смартфон iPhone і перейдіть до клавіатури через функцію Slide for emergency. Наберіть * 3001 # 12345 # * і натисніть кнопку виклику. З'явиться меню службових даних - перегорніть вниз і знайдіть розділ Versions. Перепишіть дані зазначені біля напису Fireware version. По них можна визначити версію прошивки. Так якщо написано 04.26.08_G, то це відповідає версії 3.0, а для напису 04.05.04_G - версія iPhone 2.0. Інформацію про відповідність можна знайти на багатьох сайтах в інтернеті, присвячених смартфонам iPhone.
4
Знайдіть серійний номер пристрою на коробці біля напису Serial No. Також дану інформацію можна знайти на телефоні під акумулятором. Знайдіть 4 або 5 число серійного номера, яке вказує на тиждень випуску пристрою. Залежно від цього можна визначити версію прошивки.
5
Для цього знайдіть в інтернеті спеціальну таблицю. Приміром, якщо число менше 38, йому відповідає версія 1.0.2. Даний спосіб не завжди можна використовувати для визначення версії, так як він неточний і вимагає підтвердження іншими методами.