Як підключити зовнішню звукову доріжку.

Звукова доріжка може бути підключена до відеофайла в тих випадках, коли ви хочете додати альтернативний файл до фільму або серіалу і скачали його окремо від відео. Більшість сучасних програвачів підтримує дану опцію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма-відеоплеєр.
Інструкція
1
Спочатку визначте, для якого застосування необхідне підключення аудіфайла. Якщо ви використовуєте програму Media Player Classic, то в папку з відеофайлом в форматі * .mpg, * .avi, * .mov скопіюйте звукову доріжку в форматах * .aac, * .mp3, * .wav. Ім'я файлу має бути таке ж, як і у відеозапису. Достатньо, щоб імена файлів мали спільний початок. Наприклад, movie.avi, movie російський переклад. ac3.
2
Відкрийте фільм в програмі Media Player Classik, щоб виконати підключення звукової доріжки, клацніть правою кнопкою миші у вікні програми. Виберіть з контекстного меню пункт Audio. В даному меню буде доступна підключена доріжка - виберіть її і дивіться фільм.
3
Підключіть звукову доріжку без перейменування файлів, для цього виберіть меню «Файл» - «Відкрити файл», далі відкривається вікно, в першому рядку виберіть відеофайл, у другій - файл звукової доріжки. Клацніть «Відкрити». Під час перегляду фільму в меню Play виберіть команду Audio і поміняйте звукову доріжку .
4
Запустіть програму Light Alloy, щоб виконати в ній підключення аудиодорожки, натисніть кнопку F10. Перейдіть в закладку «Звук». Виберіть двійку в поле «Вивід звуку і доріжка за умовчанням», далі встановіть прапорець у полі «довантажувати однойменний .wav, .mp3, .ogg, .wma файл». Клацніть «ОК», закрийте додаток.
5
Відкрийте відеозапис - аудіодоріжка повинна підключитися. Щоб змішати її з оригінальною, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + A, у вікні, увімкніть обидві доріжки і встановіть окремо для кожної з них необхідну гучність, наприклад, оригінальний звук тихіше, а переклад - голосніше.
6
Підключіть доріжку без перейменування файлів. Для цього відкрийте фільм, натисніть Alt + A. Виберіть потрібний файл. Для управління підключеними звуковими файлами скористайтеся тією ж комбінацією клавіш.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iiBIQbRxYrw