Як зібрати диван. Як збирати пружинить диван.

Без затишного і м'якого дивана складно уявити собі будинок, в який ви приходите розслабитися і відпочити. В наш час меблеві магазини пропонують широкий асортимент самих різних диванів з усіх матеріалів та відповідних будь-якого стилю інтер'єру - від класики до модерну. Але якщо у вас немає можливості купити диван в меблевому салоні, ви цілком можете виготовити просту модель дивана власними руками. У цій статті ви дізнаєтеся, як зібрати диван з доступних і недорогих матеріалів.
Інструкція
1
Візьміть для каркаса дивана дошки розміром 8х10х2 см. Якщо розмір вашої кімнати припускає більш маленький або більший розмір дивана - відкоригуйте відповідно розміри дощок.
2
Заготовте бічні частини, пази для їх з'єднання, саморізи для скручування частин, подовжню і бічні царги, рейку і дошки, які розташовуватимуться під матрацом.
3
Відміряйте, расчертите і випиляєте всі деталі з потрібного матеріалу за допомогою ножівки або електролобзика. Пройдіться по деталях шліфувальної машинкою і зашліфуйте вручну наждачним папером всі краї і стики.
4
Зробіть насічки в потрібних місцях і пропиляєте невеликі пази для бічних царг. За допомогою столярного клею зміцните царги в пазах зсередини, а зовні закрутіть в них саморізи.
5
Зібравши бічні частини дивана, прикріпіть до них дві поздовжні царги, що розташовуються в задній частині дивана, а в передній частині розташуйте передню царгу. З'єднайте деталі саморізами зсередини, роблячи кріплення непомітними із зовнішнього боку ніжок, розташовуючи передню, задню і бічні царги на одному рівні.
6
Ззаду прикрутите саморізами рейку 2х2 см і на ній розмістіть додаткові дошки на невеликій відстані один від одного. Зафіксуйте їх саморізами.
7
Після того, як каркас буде повністю зібраний, окремо виготовте м'які простеганние подушки для дивана. Виберіть підходящу тканину для оббивки і викрийте на ній деталі квадратних чохлів. Окремо з тієї ж тканини зшийте наволочки для маленьких подушок. В якості основи використовуйте товстий меблевий поролон.