Як підсилити звук з мікрофону.

Початківці музиканти або співаки рано чи пізно прагнуть увічнити свої перші починання. Для цього в домашніх умовах проводиться звукозапис за допомогою звичайного комп'ютера і дешевого мікрофона. Щоб запис була більш якісною і гучною, необхідно провести ряд операцій з посилення звуку мікрофона.
Інструкція
1
Запустіть контрольну панель звукової карти, яка знаходиться на панелі швидкого запуску біля годинника. У ній необхідно буде перевірити і встановити всі необхідні налаштування.
2
Знайдіть регулятори гучності в настройках, який відповідає роз'єму, до якого підключений мікрофон. Їх назви залежать від звукової карти і можуть бути наступними: Mic, Front Pink in, Rear pink in та ін. Переконайтеся, що дані регулятори включені. При вимкненому каналі ви побачите зображення червоного хрестика на схематичному динаміці. Для включення пристрою необхідно на нього просто натиснути.
3
Виставте регулятори гучності в максимальне положення. Відкрийте вкладку «Запис» і перевірте відповідність встановленої і зазначеної звукової карти. Якщо стоїть не вірна інформація, змініть її на правильну. Після цього перейдіть в меню «Диспетчер пристроїв» і перевірте наявність звукових драйверів.
4
Поверніться до меню налаштувань. Перейдіть у розділ «Посилення мікрофона». У деяких моделей звукових карт дане меню замінено невеликою кнопкою, яка розташована під регулятором гучності записуючого каналу. Поставте галочку біля відповідного пункту «Посилення мікрофона».
5
Замініть батарейку в мікрофоні, якщо звук перестав вас влаштовувати. Деякі мікрофони потребують джерелі живлення, яким служать вбудовані батарейки. Чим нижче їх заряд, тим нижчою і слабкою буде запис по гучності. Якщо у вас провідний мікрофон, то рекомендується перевірити підключення проводів і наявність замикання.
6
При виявленні пошкодження на дроті необхідно його замінити самостійно або звернувшись в спеціальні технічні центри. Придбайте мікрофонний передпідсилювач, який підвищує якість і гучність звуку і обов'язковий для всіх, хто планує займатися звукозапис ю.