Як купити машину в іншому місті. покупка транспортного засобу в іншому місті.

Жителі невеликих поселень часто відправляються за покупкою машини в сусідні мегаполіси. По-перше, вибір там більше. По-друге, вартість автомобілів, що були у вжитку, наскільки дешевше. Пояснюється це тим, що в великому місті і конкуренція більше. Завищити вартість транспортного засобу не вийде - просто ніхто не купить.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті кілька оголошень про продаж машин потрібної вам марки. Використовуйте для цього сервіси www.auto.ru, www.avito.ru, www.irr.ru. Більшість пропозицій про угоди з автомобілями розміщені саме на цих безкоштовних сайтах. Їх представництва існують практично у всіх російських регіонах, що дозволяє легко підібрати потрібне транспортний засіб зовсім недалеко від будинку. Забийте в рядку пошуку марку, рік випуску, пробіг, і портал видасть вам список відповідних за параметрами повідомлень.
2
Зателефонуйте за вказаними в оголошенні телефонами. Поцікавтеся, чи є у власника на руках всі документи, необхідні для оформлення угоди з купівлі автомобіля. Це: - паспорт транспортного засобу (ПТС), з даними про машину і всіх її попередніх господарях; - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; - завірена нотаріально довіреність, в тому випадку, якщо продавець не є власником. Там повинно бути прописано, що ця людина може представляти інтереси справжнього власника при вчиненні реєстраційних дій, оформлених у порядку, встановленому законодавством Російської Федерації (№ 488 від 04 червня 2007 року). Знадобиться копія і оригінал; - загальногромадянський паспорт або посвідчення особи офіцера з довідкою Ф7; - квитанція, в якій зазначено, що державне мито за зняття машини з реєстраційного обліку оплачена.Без комплекту цих цінних паперів поставити машину на облік в ГИБДД за місцем реєстрації буде вкрай проблематично.
3
Домовтеся про зустріч відразу з декількома власниками автомобілів, щоб побачити максимальну кількість підходящих машин в один день. Вирушайте в інше місто, захопивши з собою паспорт, права і потрібну суму грошей.
4
Вибравши підходящий варіант, зробіть діагностику транспортного засобу. Тут вам допоможуть працівники будь-якого прилеглого автосервісу. За невелику суму вони оглянуть автомобіль і скажуть, чи був він в аварії, чи змінювалися в ньому деталі і т.д.
5
Якщо транспортний засіб в порядку, йдіть в організацію, уповноважену оформляти операції з автомобілями. Їх список, адреси та телефони можна подивитися на стенді в територіальному відділенні ГИБДД. Там підготують договір про купівлю-продаж, який потрібно буде пред'явити при постановці машини на облік.
6
Після цього розплатитеся з продавцем і вирушайте в рідне місто. Там поставте машину на облік в підрозділі ДАІ за місцем реєстрації.
До покупки автомобіля потрібно ставитися відповідально, адже придбаний транспортний засіб стане вашим помічником на тривалий час. Купівля машини в іншому регіоні має ряд особливостей.
Інструкція
1
Приїхавши в інше місто, ретельно огляньте автомобіль, перевірте його стан зсередини і зовні. Попросіть господаря проїхатися на ньому, щоб відчути його в русі. За наявності яких-небудь дефектів постарайтеся торгуватися, щоб трохи збити вартість автомобіля . Уважно розпитайте власника про недоліки і достоїнства машини.
2
Після того як ви визначилися з вибором і домовилися з продавцем про ціну, тримайте напрямок на місцеве відділення ГИБДД, де господар автомобіля повинен буде зняти автомобіль з обліку. Після цього він отримає транзитні номери, які передасть вам. Встановіть їх на автомобіль на заднє й переднє скло. Потім оформите договір купівлі-продажу, який буде потрібен в трьох примірниках, два з яких заберіть собі.
3
Простежте за тим, щоб власник автомобіля заповнив свою частину паспорта технічного засобу (ПТС). Після цього передайте йому гроші за автомобіль, а у відповідь заберіть документи на машину і ключі. Після цього їдьте до найближчої філії тієї страхової компанії, в якій ви хочете оформити ОСАГО. Пам'ятайте, що страховка робиться за цінами вашого регіону і терміном на один рік.
4
Потім спокійно тримаєте курс додому. Після чого зверніться до відділення ГИБДД, щоб поставити автомобіль на облік. Пам'ятайте, що це необхідно зробити якомога швидше з причини того, що термін дії транзитних номерів складає 5 днів з моменту їх видачі. Після отримання всіх необхідних документів ви станете повноцінним власником машини.