Як збільшити щільність акумулятора.

Якщо через день простою автомобіля, ви не можете завести двигун від стартера, то це свідчить про падіння щільності електроліту в акумуляторі. Це може статися з різних причин, одна з яких тривала перезарядка, яка призводить до випаровування речовини і зниження його щільності. Таким чином, необхідно вжити заходів щодо її збільшення.
Інструкція
1
Заміряйте щільність електроліту послідовно в кожній банці акумулятора. Якщо ви проживаєте в південних широтах, то нормою є показник щільності в 1,25. Для північних районів дана величина повинна бути рівною 1,29. Допускається похибка показів не більше 0,01.
2
Долийте електроліт з більш високою щільність ю в банку акумулятора, якщо щільність знизилася до 1,18-1,20. Для цього відкачайте з однієї банки електроліт за допомогою «груші» і заміряйте її об'єм. Розрахуйте пропорцію необхідного обсягу нового електроліту, щоб довести щільність до необхідного значення.
3
Потроху вливайте більш щільне речовина в банку, періодично роблячи заміри. Таким чином, досягнете необхідної щільності. Залийте залишок ємності банки дистильованою водою. Повторіть процедуру з іншими банками акумулятора.
4
Скористайтеся акумуляторної кислотою, якщо щільність електроліту стала нижче 1,18. Дана речовина володіє набагато більшою щільність ю, оскільки не містить дистильованої води. Проведіть процедуру збільшення щільності електроліту в акумуляторі за аналогією з вищеописаним способом.
5
Відкачайте максимально можливий обсяг електроліту з банки акумулятора допомогою «груші», якщо не вдається збільшити його щільність перерахованими способами. Закрийте герметично всі вентиляційні отвори і покладіть батарею на бік. Просвердлите свердлом на 3-3,5 отвір на дні акумулятора для кожної банки, зливаючи при цьому залишки електроліту.
6
Промийте акумулятор дистильованою водою всередині. Запаяти просвердлені отвори кислостійких пластмасою або закрийте спеціальною пробкою для акумуляторів. Залийте свіже електроліт з необхідною щільність ю. Рекомендується використовувати щільність трохи вище, ніж передбачено стандартами вашого кліматичного регіону.