Як підключити примочку.

Для отримання нових звукових ефектів при грі на грі багато хто використовує спеціальні примочки. В залежності від свого типу вони забезпечують різні спотворення звуку. У новачків можуть виникнути питання щодо підключення подібного пристрою.
Інструкція
1
Підключення примочки відбувається, як правило, за допомогою кабелів зі штекерами типу Jack. Харчування здійснюється або за допомогою декількох батарейок, або за рахунок підключення до електричної мережі з використанням блоку живлення.
2
Візьміть гітару і підключіть до відповідного роз'єму кабель. Інший його кінець вставте в роз'єм примочки, біля якого написано In - так позначається вхідний роз'єм, на який повинен подаватися звук. Після цього візьміть другий кабель, один кінець якого підключіть до вихідного роз'єму примочки (позначається Out), а інший - до пристрою, на яке повинен подаватися звук, наприклад, до комбопідсилювачів або пульта мікшера.
3
Налаштуйте звук на гітарі. Для цього скористайтеся відповідним перемикачем між звукоснимателями, а також регуляторами гучності, тембру, тону і т.п. Увімкніть пристрій відтворення звуку, здійсните настройку рівня видаваного звуку. Після цього за допомогою наявних регуляторів на примочки задайте необхідні параметри спотворення і натисніть на педаль (або кнопку) для її включення.
4
Для гри на електрогітарі примочка також може бути підключена безпосередньо до звичайної звукової карти комп'ютера. Для цього буде потрібно або кабель, на одній стороні якого є Jack-роз'єм, а на іншій - miniJack, або відповідний перехідник. Якщо ви користуєтеся професійної або напівпрофесійної звуковою картою, перехідник, швидше за все, не буде потрібно, тому що подібні карти оснащені роз'ємами типу Jack.
5
Підключіть кабель від примочки до гнізда Line-In на звукової карти комп'ютера. Як правило, для зручності він позначається синім кольором. Після цього виберіть "Пуск" -> "Панель керування" -> "Звук" і відкрийте вкладку «Запис». Знайдіть використовуваний пристрій запису, двічі по ньому клікніть і здійсните настройку рівня звуку.