Як розібрати адаптер.

Адаптер представляє собою зовнішній блок живлення для ноутбука, монітора або іншого обладнання. Цей пристрій використовує для зарядки акумуляторної батареї або безпосереднього живлення пристрою. В деяких випадках при поломці з'являється необхідність розібрати адаптер.
Вам знадобиться
  • - рушник;
  • - молоток;
  • - скальпель.
Інструкція
1
Візьміть м'який рушник і загорніть в нього адаптер. Акуратно простукаєте молотком по шву, щоб розійшовся клей. Удари повинні бути різкими і досить сильними, але без зайвого старанності, щоб випадково не пошкодити сам корпус. Дослідним шляхом визначте силу, при якій шов почне розходитися. Після цього розкрийте корпус.
2
Розкрийте корпус за допомогою скальпеля, якщо боїтеся стукати по адаптеру молотком. Однак у цьому випадку можна пошкодити поверхню корпусу порізами, подряпинами і розколами, а в разі надмірної старанності може бути пошкоджена сама плата. У разі рушники та молотка пристрій залишиться цілим і неушкодженим. Скальпель можна застосовувати тільки в тому випадку, якщо корпус адаптера приклеєний досить міцно або має особливий спосіб кріплення.
3
Нагрейте найтоншу і вузьку викрутку або скальпель і встановіть її на шов корпусу адаптера. Натискайте на неї доти, поки не почуєте характерне клацання. Пересувайте викрутку вздовж шва, поки повністю не відкриєте корпус. Необхідно пам'ятати, що в деяких місцях є спеціальні засувки, які необхідно буде відкривати з натиском. Якщо корпус досить сильно пошкоджений при розбиранні адаптера, то його можна зібрати за допомогою епоксидної смоли, яка також замінить відвалилися елементи.
4
Перевірте під'єднані дроти на причину несправності або замикання. Якщо поломка була в них, то акуратно припаяйте від'єднав елементи і обмотайте ізоляційною стрічкою, щоб виключити повторного закорочування. Якщо у вас є запасний провід, то можна відрізати несправний і приєднати новий. В цьому випадку необхідно виконати распайку роз'ємів.
5
Зберіть пристрій назад і перевірте його працездатність. Якщо і в тепер адаптер не функціонує, можливо, проблема в перегорілих елементах плати. В цьому випадку необхідно придбати новий пристрій для підзарядки обладнання.