Як клеїти скло.

В народі кажуть, що розбиту і тріснуту посуд не можна тримати в будинку. Вважається, що це принесе нещастя. Але часом так шкода викидати скляну або фарфорову штучку, особливо якщо вона дісталася вам від бабусі і нагадує про дитинство. Вихід один - зіпсовану річ необхідно склеїти. Як же зробити це так, щоб місце склеювання було якомога менш помітно?
Інструкція
1
Як би це дивно не звучало, але одним з кращих складів для склеювання прозорого скла, є самий звичайний силікатний канцелярський клей, або рідке скло. Саме той, яким клеять папір. З'єднання виходить практично непомітним! Недолік такого способу в тому, що надалі відремонтований предмет можна використовувати виключно в декоративних цілях.
2
Підвищити міцність такого клею можна шляхом додавання казеїну. На 100 грам силікатного вимагається взяти 10 грам казеїнового клею. Техніка склеювання досить проста: нанести тонкий шар отриманого складу, на обидві поверхні почекати кілька хвилин, щільно стиснути між собою. А ось ще один рецепт: 5 мл гліцерину, 20 грам цукру змішати з 50 мл рідкого скла.
3
Дуже хороший результат дає застосування наступного саморобного клею: змішати 10 частин желатину з 2 частинами двухромовокислого калію (продається в магазині для ювелірів під назвою «хромпик»). Інгредієнти необхідно змішувати в темряві. Такий клей, при впливі на нього світла в плині 6-10 годин, ставати міцним і не розчиняється у воді.
4
Зараз у продажу є великий вибір різноманітних клеїв на будь-який смак і гаманець. Кращі за міцності з'єднання виходять при використанні клеїв «Унікум», «Марс», «Момент-1». Хороші результати досягаються при застосуванні клею «Момент» випускається у вигляді прозорого гелю. Приголомшливий результат дає клей під назвою «Glass Glue» виробництва голландської компанії «Bison».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f3D7r4NliW8
Зверніть увагу
Завжди уважно читайте інструкцію застосування до використовуваного клею. Деякі склади можуть завдати шкоди вашій шкірі і очам. Після застосування деяких клеїв виріб не можна буде використовувати в харчових цілях