Як визначити прошивку телефону.

Визначити версію прошивки для будь-якого телефону допоможуть спеціальні сервісні коди, які при введенні їх в меню вашого телефону показують додаткову інформацію про конфігурацію.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Якщо у вас мобільний телефон Nokia, скористайтеся кодом * # 0000 # для того, щоб отримати інформацію про прошивці. Просто наберіть його в режимі очікування і почекайте, поки на екрані з'являться дані про систему. Перший рядок буде показувати версію прошивки вашого мобільного пристрою, друга - дату і час випуску встановленого програмного забезпечення, третя - тип вашого апарату. Зверніть увагу, що цей код також працюватиме при перевстановлення на вашому мобільному телефоні програми прошивки чи перевстановлення операційної системи в смартфоні.
2
Якщо ви - власник телефону Siemens, скористайтеся комбінацією * # 9999 # для перегляду версії встановленої в ваш апарат програмного забезпечення. Також для цих телефонів діє код * # 0837 #. Коди також доступні при зміні програмного забезпечення.
3
Для того щоб дізнатися інформацію про прошивці на телефоні Sony Ericsson, використовуйте комбінацію * # 7353273 # (означає * # RELEASE #, можете запам'ятати комбінацію по цьому слову). Після введення її в режимі очікування з'являться дані з назвою програми. Також використовуйте код # 8377466 # для того, щоб дізнатися її версію.
4
Якщо у вас мобільний телефон LG, введіть в режимі очікування 2945 # * # і виберіть пункт S/FW version в отобразившейся на екрані апарату меню, в якому повинно з'явитися відразу кілька рядків.
5
Для телефонів Alcatel введіть інженерний код * # 06 #, після символу "V" перегляньте код встановленої в апараті програмі прошивки.
6
Щоб дізнатися інформацію про встановлену програмі прошивки в телефоні Panasonic, введіть * # 369 # в режимі очікування або, при включенні телефону і до виявлення їм сигналу стільникового зв'язку, * # 9999 #. Зверніть увагу, що якщо мережа виявиться під час набору комбінації, прошивку переглянути не вийде.
Корисна порада
Не користуйтесь кодами без особливих на те причин.