Як відключити сенсорний екран.

Деякі сучасні моделі ноутбуків, нетбуків і комп'ютерів оснащені додатковою функцією, яка дозволяє використовувати монітор пристрою як сенсорну панель управління.
Вам знадобиться
  • - ваше сенсорний пристрій.
Інструкція
1
Уважно вивчіть вашу клавіатуру на наявність в ній спеціальних кнопок управлінням екраном монітора. Зверніть особливу увагу на мультимедійну клавіатуру - іноді клавіша з потрібною командою знаходиться саме там. Натисніть її і деактивуйте сенсорний екран, перевівши його в звичайний стан, якщо це вам необхідно. Також перегляньте сенсорну панель тачпада з кнопками, якщо така передбачена вашою моделлю ноутбука.
2
Вивчіть інструкцію до вашого пристрою для того, щоб дізнатися спеціальні комбінації. Зазвичай вони задіють системні клавіші: Ctrl, Fn, Alt, Shift і так далі. Якщо у вас є клавіша Fn, перегляньте у верхній цифровій клавіатурі наявність кнопки з піктограмою відключення сенсорного екрану, також часто використовуються кнопки F1, F2, F5 і так далі.
3
Зайдіть в БІОС вашого комп'ютера. Для цього при його завантаженні натисніть спеціальну кнопку, яка відповідає за вхід в це меню. Це може бути Delete, F8, F1, F2, Fn + F1 і так далі, комбінації можуть варіюватися залежно від моделі. Також зверніть увагу на завантажувальний екран при включенні, там повинна бути рядок "Press ... to enter setup", замість точок буде прописана потрібна комбінація.
4
Знайдіть у Біосе управління вашому монітором і відключіть сенсорне управління за допомогою спеціально призначених клавіш, прописаних в меню знизу. Вони можуть бути різними залежно від моделі пристрою. Вийдіть з програми БІОС, попередньо зберігши зміни.
5
Запустіть комп'ютер і перегляньте, вимкнувся чи сенсорний екран. Якщо не допомогло, уважно прочитайте інструкцію. Що йде в комплектації, або перегляньте цікаву для вас інформацію на офіційному сайті виробника комп'ютера, виконавши пошук по вашій моделі, також ви можете дізнатися це у продавця вашого комп'ютера при покупці.
Зверніть увагу
Функція відключення сенсорного екрану доступна не для всіх моделей.