Як видалити журнал з Nokia. Як видалити з чорного списку в nokia.

Записи про певну кількість скоєних викликів завжди зберігаються в пам'яті телефону. Ці дані можна видалити повністю або поелементно на ваш розсуд, операція відбувається приблизно однаково на всіх моделях Nokia.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Зайдіть в головне меню вашого телефону Nokia і виберіть пункт « Журнал ». Виберіть лічильник даних, який хочете скинути. Це може бути журнал вхідних, вихідних, пропущених викликів, облік вхідного і вихідного трафіку інтернету, тривалість. На вибраній вами позиції натисніть лівою кнопкою миші і виберіть «Очистити список», після чого дочекайтеся, поки система видалить журнал з вашого мобільного пристрою.
2
Натисніть в режимі очікування вашого телефону на кнопку відправки викликів, після чого у вас висвітиться список останніх здійснених вами або вам дзвінків. Виділіть потрібну позицію і натисніть в контекстному меню на дію «Видалити», після чого виберіть всі інші або декілька з них.
3
Для переходу по групах виклику «Вхідні», «Вихідні» та «Пропущені» використовуйте натискання кнопок вліво і вправо. Це набагато швидше, ніж при використанні меню .Однак тут доступний тільки список викликів, решта (тривалість і кількість трафіку) скидаються тільки через меню « Журнал ».
4
Натиснувши на кнопку відправки виклику, виберіть журнал, який хочете видалити. Відзначивши будь-яку позицію з нього, виберіть у контекстному меню «Видалити список». Зробіть, якщо потрібно, те ж саме для інших груп викликів, якщо хочете видалити журнал повністю.
5
Для того щоб видалити весь список повідомлень у телефоні Nokia, зайдіть в меню «Повідомлення», виберіть папку «Вхідні», «Вихідні» або «Передані». Виберіть у контекстному меню пункт «Відзначити всі» та натисніть на видалення. У деяких моделях телефонів дана дія дозволено тільки при воді спеціального коду телефону, який, якщо ви його не змінювали, за замовчуванням 0000. Якщо потрібно видалити тільки певні повідомлення, відзначте ті, які вам не потрібні і натисніть на видалення вибраних елементів, дана операція не повинна запитувати коду для підтвердження.
Корисна порада
Читайте інструкцію до вашого телефону.