Як дізнатися виробника телефону Nokia.

Незважаючи на те, що фірма-виробник телефонів може бути одна, країна складання може варіюватися. Це пов'язано з тим, що філії компаній знаходяться в різних точках планети.
Вам знадобиться
  • - ваш телефон.
Інструкція
1
Вимкніть ваш мобільний пристрій Nokia, вийміть акумулятор з батарейного відсіку і перегляньте інформацію на сервісних наклейках, які знаходяться поруч з сім-картою вашого телефону . Знайдіть інформацію про країну-виробнику.
2
Увімкніть телефон і в режимі очікування введіть комбінацію для отримання imei-номера. Це спеціальний ідентифікатор, що складається з п'ятнадцяти числових знаків. Він оригінальний для кожного мобільного пристрій і в нього закладена певна інформація відносно виробника.
3
Подивіться на сьоме і восьме за рахунком число, якщо його значення - 02, це означає виробництво країни Емірати. Даний телефон цілком може виявитися поганої якості. Числа 08 і 80 означають те, що виробником є завод в Німеччині, телефон може виявитися дуже хорошої якості. Якщо для даних чисел значення дорівнює 01 або 10 - то виробник - Фінляндія. Найкращий варіант з усіх можливих - це значення 00. Це означає, що телефон зроблений на оригінальному заводі компанії Nokia. Телефони, вироблені в Азербайджані, на відміну від них, можуть виявитися дуже поганої якості і будуть мати значення для 7 і 8 чисел 13.
4
При покупці телефону завжди перевіряйте його ідентифікаційний номер, якщо хочете придбати апарат, розрахований на довгий термін служби. Не купуйте мобільні пристрої виробництва Азербайджану і Еміратів, оскільки їх дуже часто повертають по шлюбу. Нерідко вони виходять з ладу навіть до закінчення терміну гарантії, що говорить про погану якість пристроїв.
5
Віддайте перевагу фінським і німецьким зборках, а найкраще, оригінальним заводським, якщо знайдете такі, вони зустрічаються досить рідко, втім, як і фінські. Також перевірте відповідність інформації в колі й на спеціальній наклейці при покупці телефону .
Корисна порада
Чи не відклеюється спеціальні сервісні стікери з пристроїв.