Як підсилити сигнал GPS.

GPS-навігатори знаходять все більше застосування серед користувачів портативних пристроїв. Проте рівень сигналу в деяких місцях залишає бажати кращого, особливо це стосується малонаселених пунктів.
Вам знадобиться
  • - навігатор;
  • - плоска горизонтальна металева поверхня.
Інструкція
1
Переконайтеся, що заряджання пристрою вистачає для нормальної роботи антени вашого навігатора. Спробуйте підключити його до джерела живлення. Також при зміні місця вашого розташування сигнал може слабшати чи підсилюватися - все залежить від місцевості. Зазвичай на якість рівня сигналу рідко впливає його модель або виробник.
2
Щоб при покупці визначити, який навігатор вам потрібен, дізнайтеся антену якого виробника зазвичай встановлюють в ту чи іншу модель пристрою, оскільки це основний параметр, який може варіювати навіть серед пристроїв одного і того ж виробника навігаторів.
3
Спробуйте посилити сигнал антени навігатора таким чином: якщо в моделі вашого пристрою внутрішня антена, ви можете встановити прилад над металевою поверхнею, яка знаходиться в горизонтальному положенні. В даному випадку ця поверхня буде додавати до 3 дБ до рівня сигналу , прийнятого навігатором.
4
Якщо у вашому навігаторі погана якість зв'язку, віддайте його в ремонт для заміни застарілих деталей. Також ви можете зробити це самостійно за наявності у вас певних навичок роботи з подібною технікою, попередньо придбавши на заміну необхідні деталі. Найкраще замініть ваш пристрій на більш нове, а при виборі керуйтеся відгуками користувачів в інтернеті.
5
Зверніть увагу, що ціна на пристрій варіює в основному не через параметра рівня прийнятого сигналу , а від наявності в пристрої додаткових функцій, дозволу екрану і так далі. Якщо ви використовуєте навігатор в мобільному телефоні, переконайтеся в тому, що у вас встановлено періодичне оновлення карт за допомогою інтернет-з'єднання. Також спробуйте використовувати додаткове програмне забезпечення для поліпшення сигналу .
Корисна порада
Періодично оновлюйте карти навігатора.