Як відкрити кришку nokia n70. Як відкрити телефон нокиа.

Кришки на всіх телефонах Nokia відкриваються приблизно однаково - з використанням спеціальної кнопки, яка стримує кріплення. В деяких моделях також передбачено дві кнопки з боків пристрою.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ніж.
Інструкція
1
Знайдіть спеціальну кнопку на задній панелі вашого мобільного пристрою Nokia N70. Одночасно натиснувши на неї, потягніть кришку на себе і відкрийте батарейний відсік вашого телефону. Якщо кришка важко піддається зняттю, натиснете на неї сильніше біля основи, таке буває в основному в тих випадках, коли телефон новий.
2
В інших моделях пристроїв Nokia також може зустрічатися бокове кріплення для кришки телефону, в цьому випадку одночасно натисніть на кнопки, які утримують її з боків, і підчепивши її, зніміть, якщо вона не зніметься сама. Якщо у вас є інструкція, перегляньте на перших її сторінках процес зняття кришки, він в обов'язковому порядку прописується щодо кожної моделі телефону.
3
Якщо ви хочете зняти верхню панель з мобільного телефону Nokia N70, скористайтеся невеликої хрестової викруткою і негострим ножем. Вийміть акумулятор, переглянувши під ним наявність кріпильних елементів. Також деякі з них можуть бути невидимі під наклейками. Відкрутіть їх за допомогою хрестової викрутки і спробуйте зняти кришку , підчепивши її з одного боку. Якщо у вас це не виходить зробити без сторонніх предметів, скористайтеся плоскою викруткою або негострим ножем.
4
Розкрутите мікросхему телефону, відкрутіть також гвинти, які утримують передню панель телефону. Зніміть її, від'єднавши клавіатуру. Будьте обережні з динаміком і кріпленнями екрану, постарайтеся не пошкодити їх кріплення з мікросхемою пристрою.
5
Найкраще запишіть поетапно послідовність вилучення пристроїв, щоб надалі правильно виконати його збірку. Розбірку телефону завжди виконуйте, попередньо відключивши його від джерела живлення, також завжди виймайте акумулятор. Не використовуйте для відкриття корпусу гострі предмети та ножі для паперу.
Зверніть увагу
Забороняється пошкоджувати спеціальні сервісні стікери у вашому пристрої.