Як перевірити трафік.

Контроль інтернет- трафіку допоможе заощадити на його використанні і захистити від таких дій, які прийнято називати перехопленням трафіку . Крім цього, з'являється додаткова можливість захиститися від витоків інформації і від шпигунських і троянських програм. Існує достатня кількість програмних продуктів, що працюють у даному напрямку.
Інструкція
1
Для перевірки трафіку скористайтеся програмою Traffic Inspector, призначеної для того, щоб врахувати і заощадити трафік в мережі інтернет. Програма дозволяє вести систематичний облік і контролювати тарифи, здійснювати управління швидкістю і завантаженням каналу. За допомогою Traffic Inspector можна провести перевірку на наявність вірусів поштового і веб- трафіку , врахувати всі листи, здійснити фільтрацію спаму. Програма дозволяє блокувати рекламу і спливаючі вікна, а також і небажані сайти.
2
Завантажте безкоштовну програму, таку як BitTally, яка може надати все необхідне для обліку, контролю та аналізу мережевого трафіку .
3
На багатьох підприємствах і в компаніях сьогодні встановлюють ProxyInspector - систему обліку трафіку . Вищезгадана програма розроблена для обліку трафіку інтернету і контролю за цільовим використанням мережі інтернет службовцями компанії. Але це все програми багатофункціональні.
4
Існує ряд дуже зручних безкоштовних програм, що мають вузьку спеціалізацію, спрямовану на підрахунок трафіку і контроль витрат на інтернет. Ці програми ідеально підходять для роботи в локальній мережі. До них відносяться - безкоштовні програмні продукти vAv Traffic Watcher і vAv iNet StatistiX (av4sx.nm.ru). Перша детально і ретельно враховує кожен байт і своєчасно нагадає про те, що денний або місячний ліміт перевищено або навіть самостійно розірве з'єднання з метою не допустити перевитрати коштів.
5
При необхідності підрахувати ваші фінансові вкладення в грошових знаках будь-якої країни, розрахувати графік витоку грошей, що стався протягом тижня, і визначити поточний стан рахунку, скачайте vAv iNet StatistiX (av4sx.nm.ru).
6
Більш потужна програма TMeter (www.tmeter.ru), здатна вести і контролювати статистичні дані, що стосуються трафіку роздільно для локальної мережі та інтернету, має потужну систему фільтрів, за допомогою якої можна вважати тільки той трафік, який відноситься до корисного.
7
Всі програми мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і меню користувача, а тому викачане ПО потрібно тільки запустити. Результат програми видають у вигляді таблиць.