Як підключити jabra до комп'ютера.

Bluetooth гарнітура, підключена до комп'ютеру , дає можливість повністю перемкнути всі звуки на неї. Після певної послідовності дій у вас буде можливість не тільки слухати музику і дивитися фільми, але і розмовляти через Скайп.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - бездротова гарнітура Jabra;
  • - bluetooth-точка, підключена до комп'ютера;
  • - спеціалізоване програмне забезпечення.
Інструкція
1
Виберіть один із способів підключення. Існує кілька способів це зробити, але послідовність дій і можливість підключення взагалі дуже залежать від безпосередньої моделі гарнітури. Найкращим і перевіреним способом підключення гарнітури до персонального комп'ютеру є програма Blue Soleil. Програма платна, придбати її можна на сайті виробника.
2
Придбайте і встановіть програму BlueSoleil на ваш персональний комп'ютер. При установці дотримуйтесь інструкцій і підказкам програми-інсталятора.
3
Підключіть гарнітуру Jabra, при цьому програма повинна її побачити. А також вам потрібно вибрати статус jabra «гарнітура».
4
Правим кліком виберіть пристрій і натисніть кнопку «налагодити зв'язок». Передача звуків здійснюється за допомогою спеціального драйвера Bluetooth SCO Audio.
5
Якщо ви хочете використовувати jabra в додатку Skype, вам слід в налаштуваннях вибрати той же драйвер Bluetooth SCO Audio.
6
Не забувайте, що гарнітура Jabra GN9330 спеціально створена для взаємодії з програмою Microsoft Office Communicator. Перевагою такої гарнітури є можливість широкосмугового відтворення звуку. В основному така апаратура використовується в колл-центрах.
Зверніть увагу
Не користуйтесь хакерами для програмного забезпечення при установці. Дуже велика кількість посилань з нібито активаторами і кряками є зараженими вірусами. Обов'язково подбайте, щоб на вашому комп'ютері стояла хороша антивірусна програма (переконайтеся, щоб у її змісті були присутні самі останні оновлення антивірусних баз).
Корисна порада
Величезне значення має встановлена на вашому персональному комп'ютері операційна система і версія драйверів для Bluetooth. Підбирайте всі програмні складові звірившись з параметрами операційної системи.
Сьогодні ми поговоримо про підключення до телефонів iPhone гарнітури Bluetooth. В iPhone зазвичай вбудовано 10 антен: по одній для Wi-Fi hot spots, сім для стільникових мереж, Bluetooth і GPS. Мережа Bluetooth використовується як бездротова мережа малого радіусу дії і замінює собою численні дроти, дозволяючи передавати файли та керувати телефоном просто через повітря за допомогою електромагнітних взаємодій, що забезпечує більшу мобільність і незалежність від розеток і джерел живлення, а також не створює плутанину в переплетенні дротів.

Використовується Bluetooth також в комп'ютерах і ноутбуках, або в ігрових приставках, зокрема, для друку на принтері з ноутбука або для підключення до ігрової приставки бездротового джойстика. Залишається тільки підключити гарнітуру, і насолоджуватися технічним прогрессом.В стільникових телефонах використовується для підключення до Інтернету, передачі файлів з телефону на комп'ютер і різних дій з ними, синхронізації і т.п. В iPhone вона використовується тільки для підключення та роботи з Bluetooth-гарнітурою, всі інші функції виконує Wi-Fi. Для того щоб підключити гарнітуру і вона нормально працювала, потрібно виконати її пару з телефоном. Воно необхідне для того щоб захистити телефон від випадкового або навмисного прослуховування сторонніми особами. Якби процедури сполучення не існувало, будь повз проходить людина з включеною функцією Bluetooth в телефоні міг би спокійно чути Ваші розмови. Для кожного телефону і гарнітури процедура сполучення різна, подробиці можна дізнатися з інструкції, але в основному вона включає таку послідовність дій:

  1. Включити функцію Bluetooth на гарнітурі. Це необхідно, щоб вона була виявлена телефоном.
  2. Після цього включити Bluetooth на телефоні. Для цього зайти в «Налаштування», знайти функцію Bluetooth і включити її. Телефон почне пошук Bluetooth-гарнітури в радіусі дії. Якщо все зроблено правильно, назва гарнітури відобразиться на дисплеї телефону.
  3. Натиснути на назві гарнітури. Відобразиться прохання ввести захисний PIN-код з 4 або 6 цифр, він повинен бути введений протягом хвилини. Стандартне значення чотиризначного коду, встановлене виробником, 0000, але його краще змінити на придуманий вами унікальний код. Цей код при сполученні вводиться один раз і необхідний для того, щоб хтось інший не міг до вас підключитися.