Як зберігати розмарин.

Розмарин - практично універсальна ароматична трава. Він доречний у безлічі блюд - рибних, яєчних, овочевих. Розмарин органічно «звучить» в десертах, в соусах, начинках, але особливо прекрасний у поєднанні з м'ясом. Як правило, магазинна упаковка містить набагато більше цієї корисної приправи, ніж потрібно вам на один-два рази. Це не проблема, якщо ви вмієте зберегти розмарин свіжим.
Інструкція
1
Обсушіть розмарин паперовим рушником. Відріжте кінчики стебел. Наберіть у склянку або іншу зручну ємність 2-3 сантиметри свіжої чистої холодної води, і поставте траву як букет у вазу. Візьміть поліетиленовий пакет і надіньте його поверх прянощі. Приберіть в холодильник. Кожні кілька днів міняйте воду в ємності на свіжу, протирайте листочки розмарину від вологи паперовим рушником.
2
Злегка намочіть паперовий рушник і оберніть в нього пучок розмарину. Приберіть прянощі в поліетиленовий пакет. Пакет не закривайте. Приберіть розмарин в холодильник. Не забувайте кожні два-три дні міняти рушник на свіже.
3
Якщо ви хочете зберегти великий обсяг розмарину, заморозьте його. Для цього отщіпніте зі стебел тільки листочки і розкладіть їх на дошці. Дошку приберіть в морозилку на пару годин. Заморожений розмарин складіть у зіп-пакети і зберігайте в морозилці. Використовуйте заморожений розмарин в тих стравах, де зовнішній вигляд прянощі не має значення, так як після заморозки трава, безумовно, втратить у декоративності.
4
Наріжте листочки розмарину і змішайте з оливковою або вершковим маслом. Розлийте або розкладіть ароматизоване масло в пластикові контейнери для заморозки льоду. Надішліть контейнери в морозилку. Використовуйте такі кубики в м'ясних, рибних овочевих стравах, супах і соусах.
5
Розмарин дуже легко сушити. Досить повісити пучок в теплому сухому місці на кілька днів і сушена трава готова. Покладіть сухі гілочки в поліетиленовий пакет і потріть його між долонями - листочки самі відваляться від стебла. Витягніть стебла і покладіть сушений розмарин в зручний контейнер з притертою кришкою.
6
Прекрасний спосіб зберігання розмарину - ароматизована сіль. Відокремте листочки розмарину від стебла, змішайте з морською сіллю і помістіть в блендер. На один пучок з 8-10 стебел візьміть близько 100 грам солі. Вимкніть блендер тоді, коли сіль стане зеленою. Постеліть на деко лист пекарської папери і розсипте по ньому сіль тонким рівним шаром. Розігрійте духовку до 110оС. Сушіть сіль в духовці до повного висихання, приблизно 10-15 хвилин. Розкладіть по банкам з притертими кришками і зберігайте в сухому темному місці. Така сіль - ідеальна приправа до салатів, також їй добре посипати несолодке випічку.
Зверніть увагу
Чим свіже розмарин, тим довше він буде зберігатися. Свіжий розмарин пружний, листя його м'які і еластичні, вони добре тримаються на стеблі. У свіжої трави листочки з легким синім відливом.