Як вставити картинку в коментарии. Як вставити фото в коментар.

Ми регулярно залишаємо коментарі в блогах чи соціальних мережах. Часто нам потрібно опублікувати не тільки текст, але і зображення: фотографію або картинку . Не на всіх сайтах є можливість зробити це автоматично, але у цієї задачі є рішення!
Інструкція
1
Переконайтеся, що сайт, на якому ви хочете опублікувати коментар з картинкою не дозволяє зробити це автоматично. Якщо така можливість є - то біля поля для коментарів як правило присутня кнопка "додати фотографію".
2
Відкрийте в новому вікні або вкладці вашого браузера сайт з фотоальбомом або зайдіть на сайт, де розміщена потрібна вам картинка або фотографія.
3
Оберіть необхідне вам зображення і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У списку можливих дій виберіть "Копіювати посилання на зображення".
4
Створіть на робочому столі вашого комп'ютера новий файл "Документ Microsoft Office Word" або "Новий текстовий документ". Відкрийте файл і вставте отриману посилання.
5
Використовуйте спеціальний код вставки на мові програмування html. Ось він: Замість трьох крапок повинна бути розміщена та сама посилання, яку ви скопіювали з інтернету. Тепер ваш html код готовий.
6
Скопіюйте html-код цілком і вставте в коментар!
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зменшити розмір картинки, замість стандартної посилання використовуйте наступну: , де 100 - висота вашого малюнка в пікселах (замість 100 можна вписати будь-яке значення)
Корисна порада
Якщо ваша картинка або фотографія ще не викладена в інтернеті, ви можете скористатися такими ресурсами як: http://picasa.google.comhttp://www.flickr.comС їх допомогою ви зможете створити свій власний web-альбом , що дозволить легко і просто вставляти картинки в коментарі а також обмінюватися своїми фотографіями зі знайомими або друзями.